Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ez már "váló" ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez már "váló" ok?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy ismerkedtem egy sráccal. Régóta ismerjük egymást, randizgattunk és sokat dumáltunk. Minden témát érintettünk, egy csomó dologban hasonlóan is gondolkodunk. De... valahogy szóba került a betegségem (mélyvénás trombózis) és hogy emiatt nem szedhetek (vagyis nem is akarok) fogamzásgátlót. Erre ő megdöbbent és közölte, hogy márpedig ő utálja a gumit és akkor ennyi volt köztünk.

Kicsit megdöbbentem, meg igen rosszul is esett a dolog. De nem értem miért kockáztassam az életem, ha van más lehetőség is a védekezésre? Vagy én gondolkodom rosszul? :S


2011. jan. 13. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ez a srác, ennyi. Hagyd a fenébe. Ha neki ez a legfontosabb egy kapcsolatban, akkor ennyit is ér.
2011. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy rögtön az elején kiderült, hogy milyen ez a srác, nem vesztettél vele semmit. Nem veled van a probléma!
2011. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Primitív a pasi. Ne bánkódj miatta.
2011. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Ha megerősítésre vágysz azt megkaphatod: Igen,te gondolod jól és ő egy szemét.

De az ilyen kérdéseknek nem sok értelmét látom.Nincs olyan agyalágyult ember,aki ebben az esetben azt fogja mondani,hogy a srácnak van igaza és ezt te is tudod.Akkor miért kell feltenni ezt a kérdést.....

2011. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged akart, csak megd*ni. Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2011. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Jézus..

Szerintem nem vesztettél sokat ezzel a sráccal,és ne is gondolj ilyen hülyeségekre ,hogy egy életveszélyes betegséget mégegyszer megkockáztass a kényelem miatt.

Egyébként az óvszer-undor nagyrészt pszichés,hiszti és nyávogás.. persze,jobb nélküle ez egyértelmű de óvszerrel is lehet nagyon nagyon jó egy szex,élvezetes. És ha nincs más megoldás,akkor nincs ,akinek nem tetszik az nyalja ki..

2011. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt szerelmes beléd, ennek csak p*na kellett. Jobb is, hogy hamar vége lett.
2011. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, mert selejtnek érzem magam emiatt. És ha egy pasi így reagál, attól félek, hogy más is így fog...
2011. jan. 13. 20:26
 9/19 anonim válasza:
100%

ez hülyeség, nem fog minden pasi így reagálni hidd el nekem :))

nem minden pasi bunkó :))

2011. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted,ha más pasik is gondolkodnának,akkor a hazai óvszerpiac nem dőlt volna már rég be?

Sok olyan pasi rohangál az országban,aki hajlandó óvszert húzni.Nem is értem,hogy gondolhatod,hogy egyet sem fogsz találni.

2011. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!