Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan változzak meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
barátommal 9 hónapja vagyunk együtt, de ő kezdi úgy érezni, hogy már nem szeretem annyira. majdnem mindent feladtam érte és igyekszem a kedvébe tenni, de akármennyire igyekszem azon, hogy mindent megtegyek érte és boldog legyen, annál jobban elszúrok mindent. néha nem veszem észre a dolgokat, hogy neki mennyire fontos pár aróság... igyekszem megváltozni érte, mert ő az igazi. szeretem nagyon. hogy kezdjem a változást? mit tegyek?
2011. jan. 13. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mintha te én lennél.

És én is hasonló problémával küzdök

Rá kellett jönnöm, hogy nálam ez valahogy talán az önbizalomhiánynál kezdődik.Nem bízom benne, nem hiszem el, hogy pusztán a jelenlétem, és a létezésem elég ahhoz hogy őt boldoggá tegyem.

Nem kell mindent feladnod, nem kell hatalmas áldozatokat hoznod.Elég ha mindig ott vagy neki, számíthat rád akármilyen formában, a fiúknak ez már elég.

Ez tmár nekem is fel kéne fogni, de még dolgozom rajta:S

Sok sikert!

2011. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

ezt olvasd el hátha segít:

Gary Chapman - Egymásra hangolva.pdf

2011. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább szolgáld ki kevésbé, hogy jobban értékelje, amit teszel érte.
2011. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első: én is rengetegszer átrágtam, megfogalmaztam, hogy hogyan változzak és mit csináljak máshogy, de valahogy az életben nem sikerül alkalmaznom, így minden marad a régiben. mindig mondja, hogy így is szeret, de látom rajta, hogy bántja néhány dolog és igyekszem kiküszöbölni a problémákat, de nagyon félek, hogy ezek miatt egyszer eldurran és el fog hagyni.


Moszuke: köszönöm, hasznos olvasmány. :)


utolsó: lehet, hogy beválna, hogy ha kevesebbet adok, jobban értékeli, de a szeretetemből nem tudok neki kevesebbet adni. másrészt meg nem kockáztatom meg azt, hogy elhagyjon. ő életem szerelme.

2011. jan. 16. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!