Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek egy félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy félénk lány felé?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány aki tetszik, viszont nem tudok hozzá közeledni, mert vagy a barátnőjével van, és annak udvarlóival, vagy a többi lány barátaival.

Nem tudom, hogy közeledhetnék felé?!


15F


2011. jan. 13. 17:41
 1/10 anonim válasza:
Odamész.
2011. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Oda mész te is:) Az ne zavarjon hogy nincs egyedül. De ha félénk, lehet hogy elijesztené, ha nyomulnál, szóval szerintem csak szépen udvariasan, ne rohand le, de kezdj el érdeklődni iránta, keresd a társaságát. Figyelj az apróságokra:)

hajrá!

19/l

2011. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez olyan ciki lenne, hogy a "többi", lányhoz odafurakodok, amikor egy fiú sincs ott.
2011. jan. 13. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenki van néha egyedül. Ha érdekel akkor menj utánna, úgy, hogy ő ne vegye észre, majd egy váratlan pillanatban lepd meg. Én ennek örülnék. 15/L
2011. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid? Menjetek együtt oda.
2011. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vannak, de hogy őszinte legyek, haverokat nem igazán szeretném ebbe bevonni.
2011. jan. 13. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem is közeled hozzá :D és egy váratlan pillanatban éepd meg :D és beszélj vele mondjuk mikor egyedül van ha meg nincs egyedül akkor is menny oda ! ha érdekel akkor odamééssz ! nekem is van egy fiú aki tettszik ! és én nem tudok mitcsinálni mert énnis kicsit félőős lányvagyok :D első 5 percben :D de én mit nem adnéék ha őő odajönne hozzámm <3 <3 sztem menny oda :) <3 csak jól sülhet el :) hajráááá
2011. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tetszik? akkor sz@r de h mit gondol rólad a többi csak ő érdekeljen:D
2011. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most akkor te vagy félénk, vagy ő? :)


Ha zavarnak a többiek, hívd félre! Az ürügyet már neked kell kitalálni. De lehet az egy konkrét randevú felajánlása is :)


"Drága Klárácska, beszélhetnék pár szót?... és amikor sikerült kicsit kiszakítanod a közegéből, akkor már fel is dobhatod a következőt; Szívesen megismernélek kicsit jobban, viszont itt túl nagy a nyüzsgés és túl kevés az idő. Neked hol és mikor lenne kényelmes egy kis csevegésre?" (vagy lehet lájtosabban is, ha olyan a lány...)

2011. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*beszélhetnéNk... sorry... bár valszeg úgyis inkább csak te fogsz :D
2011. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!