Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon féltékeny vagyok! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A pasimmal 3 éve járunk. Az utolsó évben voltak húzásai,megcsalt,hazudott stb. Szét is mentünk 4 hónapra,végül ujra összejöttünk mert rájöttünk h egymás nélkül nem tudunk élni. Azóta minden jó,bár vannak még húzásai,de ahhoz képest jó a kapcsolatunk,mégis iszonyatosan féltékeny vok.Mindig attól félek h megcsal v megint hazudik! Annyira féltékeny lettem h már ha dvdzünk és filmben egy nálam szebb csaj van már akkor is bekattanok és azt hiszem h biztos ő rá indul be nem rám.Mégis szeretem meg ő is engem és nem tudjuk egymást elengedni.Hogy tudnám legyőzni a féltékenykedéseimet?
2011. jan. 13. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Ha többször megcsalt, hazudott, nem érdemli meg, hogy tönkretegyed magad miatta. Ne hidd, hogy nem találsz magadnak másikat, akivel ugyanannyira, vagy jobban fogod érezni magad.
2011. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam..aztán szerencsére kinőttem már..rájöttem ha tényleg más kell neki menjen..akkor nincs értelme az egésznek..ezzel csak kiábrándítod őt és egy idő után tényleg megcsal, elhagy stb..ezt a pasik nem tűrik..és rájöttem fordított esetben én sem..lehet hogy közhelyes: de ha egyszer megcsalt máskor is simán megteszi...
2011. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Döntsd el magadban, vagy elfogadott, hogy megcsalt, vagy nem! Ha továbbra sem tudsz napirendre térni fölötte, akkor ezzel az állandó féltékenységgel fogod a megcsalásba üldözni!

Bízol benne vagy nem? Szerintem nem.

2011. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pattintsd, mert így tönkreteszed az idegeidet.
2011. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak az a gond h már idegileg teljesen ki vagyok....miatta....
2011. jan. 13. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:

- Az első 16:24es első mondatát anyukám mondta nekem mindig. A barátom nem csalt meg, de undorító dolgokat ír más lányoknak, és egy hónapig hazudott róla. Úgy kérte meg a kezem, hogy nem mondta el az igazat, amit én már majdnem biztosan tudtam. Aztán kiderült. Azóta könyörög, sír, szenved, egy darabig azt hittem magát sajnálja, de nem. Megbocsájtottam neki mert szeretem, és nem tudnék nélküle élni, de aztán újra és újra előjöttek a gondolataim, a jogos féltékenységem, amibe beleőrültem és ezt rajta vezettem le. Volt, hogy együtt fürödtünk, de ő hamarabb kiszállt a kádból, hogy vacsorát csináljon, és én az alatt a fél óra alatt, annyira fölhúztam magam, hogy mikor utána mentem, már ordítottam, és zokogtam, hogy takarodjon az életemből.


- Két dolgot tehetsz. Hogy megbocsájtasz és, hogy nem. Ha megbocsájtasz akkor próbáld meg elnyomni a rossz érzéseidet, tudom, hogy nagyon nehéz, de ha elhiszed, hogy megváltozott, legalábbis a kedvedért próbál, akkor ehhez tartsd magad, add meg neki azt az esélyt, amit megadtál akkor, mikor visszamentél hozzá, mert ő megőrül majd attól, hogy egyik percben minden oké, próbál mindent jól csinálni, a másiknak te mégis boldogtalan vagy a múlt miatt. De ha nem, mert úgy érzed nem megy, nem tudod elfogadni, tolerálni, akkor hagyd. A saját érdekedben és az ő érdekében is. Talán tanult belőle, és valaki mással majd máshogy kezdni újra, őt már nem fogja megcsalni, Te pedig boldog lehetsz valaki mással, aki már az előző kapcsolataiból tanult, és Téged nem fog.


De a legelső dolog amit tenned kell: hinni.

2011. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

aki ok énlkül féltékeny betegesen annak terápa szükséges, viszont ha van rá okod, mer már megcsalt, akkor ő egy hazug ember, és nem való neki komoly kapcsolat, dobd, és akkor egy normális partner mellett te sem leszel féltékeny


bár ham inden pasit erről a fajankóról ítélsz meg akkor nehéz lesz

2011. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Visszaolvastam, katasztrófa amit írtam.

- Undorító dolgokat ÍRT más lányoknak.

- A MÁSIKBAN te mégis boldogtalan vagy a múlt miatt.

- Valaki mással majd máshogy KEZDI újra.


Nem tudom mi van velem. Elnézést.

2011. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat!!!!!
2011. jan. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!