Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egyáltalán ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyáltalán ez miért van? Más is érez így?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem tudom, hogy a kedvesem miért van velem.Azelőtt is boldog volt és teljes életet élt, hogy összejöttünk volna.Nem értem miért jár mégis velem, mi haszna származik neki ebből?Megéri e egyáltalán?
2011. jan. 13. 14:19
 1/8 Móókuci ***** válasza:
Szerintem akkor már régen rossz,ha azért lenne veled, hogy úgymond haszna legyen. Egyszerűen csak szeret.
2011. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért éri meg? Meg haszna...? Elég furcsán fogalmazol. Mondjuk azért van veled, amiért te vele. Normál esetben ezt szerelemnek hívják.
2011. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pff... ilyet kérdezni -.-"

nem lehet, hogy szeret és vonzódik/kötődik hozzád...?

2011. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha ilyen hülye vagy, én sem értem
2011. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, igazából csak magyarázatot keresek arra, hogy egy férfinak, akinek teljesen nyugodt, kiegyensúlyozott élete van, miért éri meg összejönni valakivel.Mivel minden kapcsolatban előfordulnak veszekedések, feszültség.Miért éri meg akkor feladni a nyugalmat??
2011. jan. 13. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a párkapcsolatok matematikája nem 0,5+0,5=1, hanem 1+1=2,5 :)


ahogyan egy ismerősöm mondta (és szerintem nagyon igaza van): ne a mások által akarj egész ember lenni! legyél Te önmagad teljes! igazán kiegyensúlyozott kapcsolata csak két egész embernek lehet, akik nem a boldogságot, tartalmat, vagy támaszt várják a másiktól. azért nem várják, mert egyébként is megvan mindenük, a társukkal viszont boldogabbak, tartalmasabb az életük, és megosztva viselik az élet terhét.

ne a másik feledet keresd, azt saját magadban kell megtalálnod. és ha megtaláltad, akkor ezzel a társsal nagyon jó páros lesztek :)

2011. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, kiválóan összefoglaltad a lényeget.
2011. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ne azt akard h bebizonyítsa neked h szép vagy, hogy magadnak tess, hanem azt hidd el, ha magaddal nem is vagy leégedett, ő akkoris az veled

a szerelem definiálhatatlan ezt jegyezd meg, ő maga sem fog rá tudni választ adni, ha tudja is, nem tudja majd megfogalmazni

a szerelem nem ésszerű, hanem ösztönös

2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!