Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért ilyen velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kapsolatom ami most

lesz két éves. A lány 19éves a fiu meg 20.

Mostanába nagyon sokat veszkedünk,kérdeztem töle mi a baja?

Erre ő azt válaszolta hogy szertne néha többet eljárni máshova is,nem mindig csak velem lenni, mert neki ez sok.

(de én tudom hogyha elfog járni máshova akkor megint olyan lesz mint régen hogy fontosabbak lesznek neki a barátok)

Tegnap szakitotam vele,mert voltak már húzásai az elmult idökbe és betelt a pohár.Amugy egy iskolába járunk.

Ma oda jött hozzám és megölelt kérdezem mit akarsz ö meg azt mondta h szeret,csak ha kevesebet lennék együt akor ö szerinte minden rendben lenne.

De elég furcsán viselkedik,mindenkivel elbeszélget ,nevetgél mintha leszarná hogy mi lesz.

Én nagyon nagyon szeretem de ugy érzem mintha leszarna. Szerintetek télleg hagyam ott öt végleg?

Mert ma még mondjunk találkozunk de nem hiszem hogy kibékülnénk. Vagy mit tegyek?


2011. jan. 13. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hadd barátkozzon másokkal, nem fog megártani.
2011. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
19-20 évesek vagytok és két éve együtt vagytok,szerintem ez normális,hogy kicsit kevesebb időt töltene veled.Lehet megijedt,mert komoly a kapcsolatotok.Ezzel semmi baj nincs,engedd,menjen a barátaival ide-oda,csak ne hanyagoljon el téged.
2011. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem mindig is furcsa volt ha az egyik fél távolodni akart a másiktól mivel az lenne a logikus ha még szorosabbra füznék a dolgot és akár majdha összeköltöznek akkor még többet lesznek együtt... amikor nekem volt két éves a kapcsolatom pont ennyi idös voltam mint a lány és alig vártam hogy még és még többet legyünk együtt ésvégre különköltözzünk együtt...
2011. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akard ot birtokolni.Mindenkinek kell a barát,kell olyan amit kitárgyalhat másokkal.Az,hogy 2 éve egyutt vagytok,nem biztos hogy mindent el is mond,mármint úgy gondolom,hogy mindenkinek kellenek olyan titkok,amiket csak a barátjával beszél meg.Neked nincs barátnod?És azt írtad,hogy átolelt,meg szeret.Akkor mi a gond.Ne tarts már pórázon,kapjon levegot is toled.Menjen a barátjaihoz is és meglátod minden ok lesz.
2011. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,midenkinek a válaszát és meg fogom fogadni:)
2011. jan. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!