Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megünnepelnétek azt a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megünnepelnétek azt a párotokkal, hogy már 4.5 éve vagytok együtt? Vagy inkább csak a kerek éveket?

Figyelt kérdés
Én szerettem volna pl: elmenni pizzázni vagy valami olcsó programot kitalálni, hogy azért ne vesszünk el a szürke hétköznapokba, és jól esett volna az is, ha kapok a páromtól 1 szál rózsát! Erre semmi sem történt, még csak meg sem említette, szóba sem jött, pedig tudta hogy aznap van a 4.5 év. Ti hogy álltok a dologhoz? Csak az évfordulót ünneplitek? Azért egy szál rózsával csak megtisztelhetett volna vagy nem? Nem csináltam belőle ügyet, viszont rákérdeztem. Azt a választ kaptam, hogy Ő szerinte hülyeség és elég az éveket ünnepelni. (pedig azt sem visszük túlzásba...:S )
2011. jan. 13. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. A Valentin naphoz hogy álltok? Azt inkább csak az első pár évben (1-2-3) szokás inkább "ünnepelni" és venni a másiknak valamit, vagy sok-sok év után is??
2011. jan. 13. 12:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a pároddal. Szerintem is hülyeség a féléveket megünnepelni, max. az 1. fél évet nem, de az meg még nem annyira hosszú idő, hogy nagy felhajtás legyen. A szürke hétköznapok ellen meg nem csak akkor lehet tenni, ha valami forduló van. Csak úgy is be lehet ülni egy pizzériába.

22n

2011. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek a fél éveket ünnepelni? Ezzel az erővel az első csók évfordulóját is meg kellene ünnepelni?
2011. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hozzászólásodat csak most olvasom.

Engem a Valentin nap sem érdekel. Ne azért vegyen nekem virágot mert "kötelező" a Valentin nap miatt, hanem azért, mert magától gondolt rám.

2011. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintme is hülyeség...miért kellett volna virágott vennie a négy és feledik , vagyis a kilencedik félévfordulóra?

ennyi erővel mindne hónapot megünnepelhetnétek...gimnáziumban még belefér.


félszületésnapot se ünnepelsz, vagy félnévnapot, félvalentínnapot (augusztus 24-én), vagy félkarácsonyt, félhúsvétot...


az évfordulót viszont jó megünnepelni, szerintem... azt szokás.bár őszintén nem emlékszem rá, hogy tavaly megünnepeltük-e... :-D


28/N

2011. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatunk elején még a hónapokat is megünnepeltük, de ez nem tartott sokáig, csak pár hónapig. :)

Igazából most már eszünkbe sem jutna fél évenként ünnepelni, csak évenként, de nem is tudok róla, hogy ez valahol, valakinél szokás lenne. Úgyhogy nem csodálkozom, hogy a párod nem vette figyelembe, azon csodálkoznék, ha másképp történt volna.

Nem hinném, hogy jó ötlet elvárni a másiktól, hogy kitalálja a gondolatunkat és plusz ünnepeket vezessen be az életünkbe. Mert ugye néma gyereknek anyja se... Aztán meg jön a mindenféle sértődés, hogy eszébe juthatott volna...!

Ugyan honnan a francból juthatott volna eszébe szegénynek, ha eddig nem ünnepelt fél éveket, nem is általános szokás az ilyesmi.

Az meg, hogy nem viszitek túlzásba, miért olyan nagy baj? Nekem a párom a két éves évfordulónkra írt egy kis kedves üzit, meg hozott be a kertből hóvirágot és én nagyon örültem neki.

De ha nagyobb ünneplést szeretnél ilyen alkalmakkor, szervezz inkább te valami programot, olyat, amit mindketten szerettek.

A szürke hétköznapokból meg máskor is ki lehet szabadulni picit. Például csak úgy üljetek be valahova pizzázni, üdítőzni, sütizni, vagy csak menjetek kirándulni, vagy bármit, amitől kicsit változatosabb lesz az életetek.

2011. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!