Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tán elmúlt a varázsom?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy amig a gimi tartott csak -ha mondhatjuk így- A kategóriás barátnőim voltak és népszerű voltam a lányok körében. Amikor kikerültem onnan, szintén volt egy A kategóriás bnőm de ő szakított velem és az nagyon megviselt akkor. Egy jó pár idő eltelt és azóta nemtom mi van velem de már egy 17 éves lányt se merek leszólítani valahogy nem figyelnek fel rám az idősebbekről ne is beszéljünk. Nem tudom mi lehet velem a baj és azt hogy kezeljem. Tapasztalat vki?
2011. jan. 13. 04:18
 1/4 anonim válasza:
szerintem megviselt a szakítás,és vesztettél az önbizalmadból és ezmiatt érzed,hogy észre sem vesz senki.Ha túlteszed a csalódáson magad teljesen,ugyanúgy fognak tapadni hidd el!nyugi van! :-)
2011. jan. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is hasonlo koru vagyok,szerintem az a probliema,hogy a gimi kulon vilag,ahol valjuk be a legnagyobb hangsuly azon van ki hogy nez ki,es kivel jon ossze.Ezzel szemben az egyetm vagy a munkaban vagy mindenkinek meg van a maga parja vagy,vagy nem figyel oda.Nem veled van a baj!Nyugi majd ebbe is belerazodsz(bocsi de ekezetek hianyaban vagyok:P)
2011. jan. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gimis környezetben te is A kategóriás voltál. A valós világban pedig Zs kategóriás vagy.
2011. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te meg ne irogassál ide ha tudod hogy degenerált vagy.
2011. jan. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!