Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a haragom, vagy túlreagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a haragom, vagy túlreagálom? :S

Figyelt kérdés

Lényeg, a lényeg: barátomra haragszom, ami kis csalódottsággal párosul.

Meg akart lepni valamivel tudja h örömet okozz nekem, kicsit segítettem neki, h mit szeretnék, de megbántam.

Először is mert az én engedélyemet kérte hozzá megvehesse.

Mondtam neki h így nem kell, most vagy meglep, vagy nem nem?

23 éves fiatalember..el tudja dönteni. Ezt mondtam neki.

Azóta nem is tudok róla semmit...nem hajlandó velem beszélni, amit kicsit igazságtalanak érzek, pláne úgy h tegnap füllentett.


2011. jan. 12. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod, azért kérdezte meg hogy biztos örülj neki, ne pedig színleld hogy "jah, amúgy ezt utálom mint a sz@rt, de köszcsíííííííí"....
2011. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos nem azért kérdezte meg..Meg különben is mindent megbecsülök amit tőle kapok
2011. jan. 12. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ez bunkó volt tőled már bocs...
2011. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor se annak kénne lenni a reakciónak, h egész nap felém se nézz..
2011. jan. 12. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem én is hagynálak téged ezután. Azt nem mondom h végleg, elvégre nemtom mennyi ideje vagytok együtt, meg mekkora a szerelem, stb, de tény, elég sértő voltál. Sztem azt várja h kicsit térj észhez ezután, majd csak leesik ha látod h nem keres h vmi gond van. Ha meg akar lepni, de mégsem volt biztos benne h jó e, mondhattad volna azt is h tudhattad volna hisz rávezettelek, és így már nem lesz meglepetés h elmondtad. De legalább lássa rajtad h örülsz neki így is. Nem az h bazki, ha ilyen hülye vagy akkor nem kell! Mert hát bocs, de ez hasonló kategória volt mint ahogy te leoltottad. Ez bárki számára sértő lett volna.


"életművész"

2011. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Életművésszel értenék egyet, kiegészítve azzal, hogy nem, nem jogos és igen, túlreagálod, de nyugi, mindenkivel megesik... szépen le kell ülni, elmondani, hogy most már tudod, hogy túlreagáltad, nem megbántani akartad, csak másképp képzelted a dolgot és azt hitted, eléggé rávezetted, így amikor kiderült, hogy nem, akkor ingerült lettél. Ennyi, sajna ez most a Te sarad, bocsánatot kell kérni, de még egyszer kiemelném, hogy ez mindenkivel megesik, van, akivel ritkábban, van, akivel gyakrabban... mindannyian felkapjuk a vizet apróságokon. Nem ez a lényeg, a lényeg az, hogy utána tudj bocsánatot is kérni.


20/L

2011. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!