Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat úgy, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akinek teljesen más a "világlátása" mint nekem. Nem veszekszünk, csak mindig van ebből összetűzésünk, de semmi komoly soha. De ezen kívül nagyon jól elvagyunk, közös hobbyaink is vannak, szeretjük is egymást (még csak mist barátok). Ezek a kis nézeteltérések mennyire zavarnak be egy kapcsolatba?
2011. jan. 12. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ez attól függ, hogy mennyire tudtok "összecsiszolódni" az évek folyamán, mivel minden párkapcsolaton dolgozni kell, így azt tudom mondani, hogy minden kapcsolat az összecsiszolódástól függ...!


24/N

2011. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kis eltérések kis gondok, nagy eltérések nagy gondok. Minden megoldható, ha úgy álltok hozzá, ha sok a nyavajgás akkor vége:)
2011. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól leírta.
2011. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sulcz válasza:
Ha mar most kulonboztok ilyen dolgokban, akkor azt hiszem kesobb nagyobb problemak is kovetkezhetnek. Eleve azt kell vennem ilyenkor, hogy ami neki szep es jo az legyen nekem is, ha ez nem megy akkor egyre tobb vita fog kialakulni.
2011. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de figyelj oda, mert a válásnál pont ezek a nem egyetértések kerülnek elő... Ha meg biztos vagy a dolgodban, akkor csak nyugodtan... Bár nem tudom, hogy mik azok az eltérések... Ha ő szereti a focit, de te nem és a kapcsolón vitatkoztok, akkor nem lesz gond :)
2011. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb. hasonló téma:)
2011. jan. 14. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem pont most szakítottak emiatt.
2013. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
velem is, pont ez a srác, akiről még 2011-ben beszéltem :)
2013. nov. 24. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha eltérés van akkor várható is. Hiába beszélünk csiszolódásról. Ami nem egyezik az nem hozható össze.
2013. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!