Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szivatnak? (LENT)

Figyelt kérdés
én 12/L vok, és van a sulinkba 4-5 18 éves fiú, akik folyamatosan köszönek + azt mondják mindig, h milyen szép vok ,meg h hívjam fel őket/a nevem is tudják vhonnan/ és néha ölelgetni szoktak:S persze a többiekn az osztból cikiztek miatta, de azt mondták, h lehetséges, h bejök nekik, mert jó csaj vok
2011. jan. 12. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

mi a faszt foglalkozol te 12 éves létedre 18éves csávókkal?

ne legyél már ribanc....

2011. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vokocska, dedós vagy, szólj anyádnak, hogy a 18 évesek taperolnak, majd anyud elintézi és feljelentést tesz
2011. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
próbizom őket lekoptatni... már tanár is szólt nekik, h haggyanak
2011. jan. 12. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg szólj anyudnak mert kitudja h a nyomornegyedes 18éves kan állat mit akarhat egy 12éves kislánytól
2011. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak mindenféleképpen tartsd magad távol tőllük !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mert lehet h perverzek
2011. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülye vagy... Amikor kisebb voltam, a nagyok folyton nekem is köszöntek, fel is emelgettek... de nem szerelemből, hanem mert szerintük cuki vagy...
2011. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

vok, osztból, probizom, bejök...

Ezek milyen szavak?

Inkább menj vissza és tanuld meg a magyar nyelvet

2011. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki oltogatja pedig tanácsot kéne neki adni amugy k.ö.c.s.ö.g.ö.k Persze mert amikor egy 12 éves kislányra rászállnak ilyen perverz s.e.g.g.fejek akkor ő a hibás mi?Megvédeni kéne idióták!Te meg határozottan mond meg nekik h kopjanak le rólad és kérd vki segítségét mint pl:tanárok vagy esetleg ha van bátyád akkor az övét,de a szüleidnek is szólhatsz!Ne hagyd magad mert az ilyen fiúk csak kihasznáni akarnak!Azt végképp ne hagyd h megöleljen vágd jól pofon!Hidd el tudom h milyen amikor perverzkednek veled a nagyok mert én is átéltem és egyáltalán nem volt rajtam semmi kihívó csak nem mertem magam határozottan megvédeni!Bár még engem sem ölelgettek!Csak durva beszólásaik voltak meg rámszálltak de ne hagyd magad mert akár még bajod is lehet belőle nem dramatizálom túl az én szivatásomnak is majdnem nemi erőszak lett a vége!és azért mert nem volt elég nagy szám h megvédjem magam!Szal ezt nem szabad hagyni mert lehet h csak szivatnak de ha így rád vannak kattanva az nem hiszem h csak azért van mert cuki lennél és nem hiszem h kihívó lennél csak sztem nem véded meg magad!De ne hagyd a dolgot semmiképpen!!!!!
2011. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!