Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az esélyem?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött minden, hogy 9. révén új osztály és új emberek. Ott ismertem meg ezt a srácot. Az első hónap után összebarátkoztunk. Azóta már egymás legjobb barátai vagyunk, és lassan beleszerettem. Arra lennék kíváncsi, hogy a most következők alapján mit gondoltok, szerintetek mi az esély arra, hogy tetszem neki. Tehát: majdnem minden szünetben odajön hozzám, együtt kajálunk, rengeteget beszélgetünk, mikor beszélünk végig a szemembe néz (hosszan), mikor felé nézek órán akkor is látom, hogy sokszor engem néz, és még csak el sem kapja a fejét, ha odanézek, csak néz tovább, van hogy elmosolyodik. Ha szomorú vagyok felvidít. Sokszor felhív magához (és mindig mondja, hogy ő csak nagyon kevés embert hív fel magához). És ezek még csak a leggyakoribbak. Na szerintetek? Ha van rá esély, akkor mit kéne csináljak?
2011. jan. 12. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen van esély, de egy ilyen iskolai kapcsolat után a szakítás elég kellemetlen tud lenni, ha nem vagytok elég érettek. (Persze lehet, hogy ő lesz majd a férjed, ki tudja :D) Gondold meg, hogy megéri-e.
2011. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy megérné meg, hogy ha vége lenne akkor sem lenne gáz. Csak azzal nem vagyok tisztában, hogy ő mit érez. Rákérdezni meg nem merek. Meg az ilyenek, hogy megcsókolom, meg ilyen ötletek sem tetszenek nekem. Valami visszafogottabb ötlet jó lenne.
2011. jan. 12. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor jön a jó öreg módszer. Valahogy tereld rá a szót a kapcsolatokra. Kérdezd meg, hogy van a barátnője, stb. Közben nézz a szemébe, esetleg mosolyogj rá... Na, nehogy már én adjak tanácsot egy lánynak :D
2011. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője.
2011. jan. 12. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nőnek legyen tartása, innentől már a férfin múlik, hogy kezdeményez -e vagy sem. Nehogy már a nő terelje úgy a dolgokat, hogy most tényleg érdeklődik vagy sem.. Ha érdeklődik, lép. Ha nem, nem lép. Ki kell várni. Ennyiből az jön le, hogy ha lassan is, de kezdeményezni fog.
2011. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám hogy nincs önbizalma a srácnak, ha Téged néz, és el sem fordítja a fejét.. Ténylegesen várnod kellene kicsit, hátha lép majd..
2011. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10000000 % hogy bejössz neki :)

panaszkodj neki, hogy milyen régen volt pasid vagy, hogy de jól esne már egy csók :D Kapcsolni fog

2011. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az esélyek már megvannak ;)

csak várnod kell rá komolyan :D

"Hagyd h lovag lehessen"

ne segítsd át az akadályokon ha bejösz neki akkor kaparni fog :D

szerintem az is segítene ha egy kicsit más fiúk iránt is nyitott lennél és akkor hátha márcsak féltékenységből is nyomulna jobban, vagy próbálna ő a témára menni :D

2011. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tök jó esejeid vannak. Ha tovabbra is igy folytatod elöbb utobb lesz valami'
2011. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!