Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elakarnám kérni egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elakarnám kérni egy pasi számát és esetleg nem adná meg akkor az már "veszett ügy"?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk (estire) és úgy veszem észre,hogy tetszem neki,mindig nagyon zavarban van ha oda megyek hozzá,már céloztam,a telefonszám cserére,de csak "somolygott"! :))
2011. jan. 12. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet, hogy az önbizalma 0, és azt hiszi, hogy csak félreért valamit.
2011. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de akkor mit tegyek,hogy "össze jöjjenek a dolgok"??Azért letámadni sem akarom ... !!

Nem vagyok valami jó a flörtölésben!! :S:S

2011. jan. 12. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon te akarsz kezdeményezni, akkor valamilyen ürügy kapcsán kérd el a telefonszámát.
2011. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se "támadd le", mert attól mindenki megijed. Viszont, mivel feltételezem, önbizalomhiányos srácról van szó, adhatsz neki egy kicsit egyértelműbb jeleket is.
2011. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Sztem célszerűbb email címet kérni, az mégse annyira privát szféra mint a mobil szám.

Mellesleg, ha suliba jártok, ez még indokkánt is fel lehet használni.

Légy kreatív ;)

2011. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenáron ő akar kezdeményezni, hanem csak ez maradt :D


Amúgy nem kizárt, hogy esetleg párkapcsolatban él, csak jó érzés számára kicsit kacérkodni a gondolattal, örül neki, hogy tetszik egy lánynak, de nem akar semmibe belemenni. Ezért nem ad határozott választ.


Ha viszont egyedülálló, akkor sanszos, hogy vagy biztosra akar menni, vagy nincs önbizalma (bár ez a kettő erősen összefügg).


Szerintem semmiképp se te kérd el az ő számát. Inkább te add meg neki a tiedet :) Persze csak ha már nagyon nincs más... (ha elkérné tőlem egy lány a számomat, én biztosan nem adnám meg... szerintem eléggé megalázó azért).

Ha egy órára/előadásra is jártok, akkor esetleg ülj le mellé, kérd el egy kicsit a füzetét, és írj bele neki "számokat" :) (szerencsés dolog, ha ez épp statisztika, matek, vagy hasonló, számokkal foglalkozó tárgy) legalább lesz egy kis humor értéke is.

2011. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
...indok ként...
2011. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,tippet.
2011. jan. 14. 09:25
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja,köszönöm Duster az első mondatodat!! :))

Ez valóban így van!!

Decemberben 2 hét volt a téli szünet,azt hittem mire vissza megyünk a suliba,már nem fog érdekelni,(mivel sokáig nem láttam)de amikor meglátom,egyszerűen VÉGEM van!!! :( :)

2011. jan. 14. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!