Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Egyáltalán én lépjek előbb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nehéz eset, de nem reménytelen. Legalábbis remélem. Párommal lassan négy éve vagyunk együtt, én most leszek 21, ő 23 lesz. 13 éves korom óta bele vagyok zúgva az illető férfiúba, ezért hajlamos vagyok az elfogultságra (: Páromnak elég sok elfoglaltsága van, heti egyszer zenél, háromszor edzésen van. Egy városban lakunk(hétvégén) s egy városban tanulunk (hétközben). Mégis alig találkozunk, heti kétszer átlagban, péntek este 10 után, és szombaton kb 9 után. Amikor a kapcsolatunk kezdődött, akkor is tudtam, hogy zenél és edz, régebben mégis több időt tudott rám szakítani. Tudom hogy szeret, ezzel nincs gond. Csak úgy érzem, hogy elkényelmesedett, és neki megfelel ez a helyzet. Nem ez a legfontosabb, de a sex is háttérbe szorult. Lassan úgy érzem, hogy van egy jó barátom, akivel néha összejövünk. Ez így nem jó. Mit kellene tennem, hogy komolyabban vegyen és többet legyünk együtt? Már próbáltam vele erről beszélni, de nem vesz komolyan. Nagyjából ennyi, és bocs a hosszú szövegért.
2011. jan. 12. 00:04
 1/2 anonim válasza:
Költözzetek össze....
2011. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az összeköltözést azt kihagynánk inkább. Jelenleg nem megoldható.
2011. jan. 12. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!