Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nem érdeklem már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem érdeklem már, hogy vissza sem ír?

Figyelt kérdés

16 f vagyok és van egy lány aki szintén 16 éves.

Nyáron nagyon szerelmesek voltunk de nem jártunk,mert félénk vagyok és nem mertem elmodanni.

Összevesztünk és azóta nagyon rámászott egy másik gyerek.

Tegnap megírtam neki egy nagyon szép levelet eddigi érzéseimről vele kapcsolatban (45 percig írtam )

Nagyon jó lett tényeleg.

Benne van minden ami igazolja minden egyes mondatomat,hogy mit miért tettem.

Be is vallottam neki,hogy nagyon szerlmes voltam csak nem mertem elmondani.

Néztem ma az elküldött leveleimet és elolvasta,de nem küldött vissza semmit.

Mintha ott sem lett volna.

egy árva mondatot nem írt,hogy ég veled.

MIért ?

ennyire nem érdeklem ? :'(


2011. jan. 11. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 A kérdező kommentje:
elküldtem még1x
2011. jan. 11. 21:13
 42/89 anonim ***** válasza:

Az jó:)

Búcsúlevél??

2011. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 castiell válasza:
Ma még várj, ne légy türelmetlen. Ha holnap sem válaszol és arra jutsz, h írsz neki egy másikat, akkor azt szerintem papírra írd és személyesen add át neki. Am a levél végére azt írtad, h ha akar válaszolni akkor válaszoljon, ha meg nem, akkor ne. Viszomt ezt egy normális lány nem hagyná szó nélkül...
2011. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 A kérdező kommentje:

búcsúlevél

sivatag

kedves naplóm

emlékezz rám 1,2

egyedül a világ közepén

és még sorolhatnám :)

2011. jan. 11. 21:16
 45/89 A kérdező kommentje:

hát igen de ő szó nélkül fogja hagyni :(

Ha már a másik fiúba szerelem akkor pont nem érdekli,hogy mit gondolok én.

2011. jan. 11. 21:17
 46/89 A kérdező kommentje:

én már most érzem,hogy ma nem fogok ezek után 1 percet sem aludni.

Tegnap ment mert akkor küldtem el és nyugodtan aludtam bízva abban,hogy vissza ír valamit,mert neke ez volt az utolsó reményem.

De mér ez is távolodik

2011. jan. 11. 21:19
 47/89 castiell válasza:
Am menni idősek vagytok?
2011. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 A kérdező kommentje:
én 16 és ő is 16
2011. jan. 11. 21:23
 49/89 A kérdező kommentje:

nekem ő lett volna az első ezért voltam vele ennyire béne és nem mondtam meg neki,hogy szeretem,de ha elveszítem végleg akkor is nagyon sokat tanultam.

Azt legfőképpen,hogy ha szerelemes vagyok egy lányba akkor mindent megteszek,hogy az enyém legyen csakis az enyém

2011. jan. 11. 21:24
 50/89 anonim válasza:

megjött a levél végre:)

am sztem kell neki 1 kis idő, míg értelmezi... jó hosszú a levél+ szépen fogalmazol de azt írtad, h "Ha akarsz írsz vissza valamit,ha nem nem.

Ahogy gondolod." , és ha már msn-en se írt, akk lehet, h most se fog, mert lehet, h rájött, h milyen genya volt, és nem mer visszaírni

2011. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!