Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék rávenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rávenni egy átlagos 30 feletti nöt hogy kiverje nekem?

Figyelt kérdés
17 vagyok és az idösebb nök jobban izgatnak
2011. jan. 11. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Átlagost nem fogsz rávenni, maximum nagy mennyiségű alkohollal. Nem átlagosak olyan 5-6000 forintért bármit csinálnak.
2011. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
újpesten a szemétégetönél 3 ezerért bármelyiket ráveheted.
2011. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-"Anya légy szíves és verd ki a faszom."

Beteg vagy ember...

2011. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tuti léteznek 30 feletti szinglik (és nem szinglik) akik 17 éves srácokra izgulnak.

Diszkókban, kávézókban, ahová idősebbek járnak próbálkozhatsz ismerkedni, gondolom aki pasizni ment oda és szereti a fiatalabbakat, rád fog mozdulni. De ne azzal menj oda, hogy verd ki nekem :D

Stifler mamája szindróma :D

2011. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fülünyúl ***** válasza:
Miért pont kiveretni szeretnéd? És miért vonz egy idősebb nő? Bár a 30-asok nem idősebbek, hanem felnőtt, érett nők, az idősebb 50 körül kezdődik. ;)
2011. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol van az ujpesti szemétégetö? Nem vagyok ismerös arra. Mikor érdemes elmenni arra?
2011. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!