Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek látszódik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek látszódik az emberen, hogy aktív szexuális életet él?

Figyelt kérdés
Mármint viselkedés, kisugárzás, stb...
2011. jan. 10. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
közben igen
2011. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem, de ha valakit folyamatosan sz..at az élet... az igen!
2011. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Iiiigen... 2 hete nem szeretkeztem a párommal, és a homlokomon kijött két pattanás... erre anyukám megjegyzi: "Tudtad, kislányom, hogy a pattanás olyankor jön többek között, amikor régóta nem voltál együtt valakivel?" Köpni-nyelni nem tudtam hirtelen :D


21/l

2011. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hülyeség... Még életemben nem szexeltem, és 1 pattanásom sincs már hónapok óta.


21/F

2011. jan. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 menta34 ***** válasza:
Szerintem nem egyértelműen látszódik, viszont ha valakinek jó vagy rossz a kisugárzása, illetve önbizalma az simán lehet a jó szex vagy annak hiánya miatt :) Nem újdonság, hogy a nőknek gyakran a foglalt pasik elsőre jobban tetszenek.
2011. jan. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, a pattanás meg az idegeskedés... sőt, néha még sárgulás is, meg állandó nyáladzás.


Nem az aktív sex megléte, vagy annak hiánya üt ki, hanem az ezek által kiváltott ingerek, idegállapotok. Ha valakit frusztrál, hogy jó ideje nem szexelt, akkor ideges lesz, esetleg ha hajlamos rá, még kiütései, pattanásai is lehetnek. Nekem van kolléganőm, akiről tudom, hogy már legalább egy éve (ha nem több) nem volt együtt senkivel, mégsem látszik rajta. És van olyan ismerősöm, akinek van pasija, tudom, hogy gyakran csinálják, mégis vannak pattanásai, idegbajos, könnyen ugrik neked és tépi le a fejed. Persze lehet, hogy számára nem kielégítő, amit kap.


Szóval alapvetően ezt biztosan nem lehet látni.

2011. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

a prostikon mindenképp

ha nem is látod őt, csak beszélsz vele olyan "szabadszájúak", hogy borzalom.

2011. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!