Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy ne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lesz a barátom szombaton,és most tudtam meg hogy az apukája rendelt neki sztriptízcsajt a meglepetésbulijára. Ottleszek énis a bulin,végig kéne néznem az egészet. Próbáltam beszélni az apjával de csak azt hajtogatja hogy egyszer 18 éves a fia. 2 éve vagyunk együtt amúgy.
2011. jan. 10. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem jobb lenne, ha ezt a bulit kihagynád.

nem esne jól szerintem, ha látnád az a nőt, meg a többi fiút, köztük a barátodat, hogy csorgatják a nyálukat.

nincs ebben semmi rossz, igaza van apukájának, hogy egyszer van 18. szülinapja, és minden család más, az ő apja nyitott, szexcentrikus lehet, tehát neki meg sem lehetne magyarázni, hogy ez nem jó ajándék.

szóval nem lenne jó, ha mindezt látnád.

pláne ha utána szobára is akarna menni a barátod a lánnyal...

2011. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Miért akarna a barátom szobára menni a lánnyal? Nem egy kurv@t hívtak oda hanem egy sztriptíztáncost. Ott vagyok neki én,két éve,mi szüksége lenne ilyenre..?
2011. jan. 11. 14:15
 13/14 anonim ***** válasza:

a sztriptízes lányok zöme vállal többet is, ha megfizetik.

miért lenne rá szüksége? az a ritka, ha nem izgatja egy ilyen korú fiú fantáziáját, milyen lenne mással.

pláne 2 év után. ez mondhatni természetes igény, nem azt jelenti, hogy nem szeret téged.

felnőtt férfiaknál is megesik az ilyen, sokan félre is lépnek alkalmanként, de ettől még teljes szívből szeretik a feleségüket, sosem hagynák ott. és persze nők körében is előfordul.

2011. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát én ilyesmibe biztos hogy nem mennék bele. Azon nyomban szakítok,ha ilyen megtörténik.
2011. jan. 11. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!