Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy ne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lesz a barátom szombaton,és most tudtam meg hogy az apukája rendelt neki sztriptízcsajt a meglepetésbulijára. Ottleszek énis a bulin,végig kéne néznem az egészet. Próbáltam beszélni az apjával de csak azt hajtogatja hogy egyszer 18 éves a fia. 2 éve vagyunk együtt amúgy.
2011. jan. 10. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nemhiszem hogy ártana nektek...Ha igazán szeret ez nem fog változtatni ezen...hagyd szórakozni kicsit...
2011. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha karakán csaj lennél, akkor te vetkőznél neki.
2011. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

miért ne :D tudod mit :D kontrázz rá :D tolj te is neki 1 táncot :D aztán ha a tiéd jött be jobban [ nyilván valóan XD ] akkor apucinak meg közölheted hogy és ő ezért fizetett :D 2 év után nem 1 sztriptes ribi miatt lesz bármi problémátok sztem :D sztem csináld meg :D huh ha ilyet kaptam volna szülinapomra anno XD wáááááh XD azon nyomba megkértem volna a kezét a csajnak XD engedi h sztripteljen 1 csaj és még rá is kontráz :D a tökéletes nő :D


nyugi :) bele fér :D a faterja meg ritka jó fej XD


19F[ már le késtem :S bár 20 is csak 1x leszek :D]

2011. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

megint én közbe olvastam hszt :D

karakán stb :D nem azért vanna k1ütt 2 éve mert a kérdező ribanc :D ahhoz normális csaj kell :D jó persze ettől lehet kicsit vadasabb :D az csak jó :D TÁNCOT TÁNCOT TÁNCOT :D


19F

2011. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Inkább az a gáz, hogy te is odamész, hogy ne tudjon feszültség nélkül bulizni.Mindenki ezt szeretné, hidd el, maradj otthon.
2011. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem is meghívtak a buliba. Táncolnék én neki szívesen,de csak úgy ha nem táncol neki a sztriptízcsaj...
2011. jan. 10. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Meghívtak, de te is tudod, hogy semmi keresnivalód egy kanbulin, meg udvariasságból csak meghívtak.Szóval vedd már észre, adj neki egy napot.
2011. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem kanbuli lesz. Lányok, fiúk ugyanúgy.
2011. jan. 10. 22:11
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Akkormeg mitbaj neked egy sztriptízes csaj?Nemár hülyét csinálj magadból egy féltékenységi jelenettel!Főleg egy hivatásos k*rvára legyél féltékeny?Menj ek akkor, és nevess jókat rajta.Ha itt hisztizel, attól mi lesz jobb?Még az is lehet jobb nő lesz aki táncol, mit te.Na és!Veled jár nem?

Szóval ne ess bele ebbe a csapdába, mert egy féltékeny nőtől idegesítőbb nincs.Majd akkor légy az, ha okod van rá.És ne is idegesítsen, ez buli.Nevess rajta, és majd azon, hogy milyen kis besz*ri képet vág a párod egy striptízes csaj láttán ennyi évesen.

Na így tessék menni.:)

2011. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendes tőletek,megpróbálom így csinálni a dolgokat! Csak nehezen bízom meg benne,mert más egyszer smárolt egy másik lánnyal.
2011. jan. 10. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!