Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után nincs szerelem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után nincs szerelem. Mit tegyek? Olvass lejjebb!

Figyelt kérdés
2 évet voltunk együtt a párommal.. 1 kisebb vita miatt szétmentünk, a barátom nagyon durva hangnemet engedett meg magának, másnap persze megbánta, de én nem bocsátottam meg. Teltek a napok, ugyanúgy beszéltünk telefonon stb.. és nekem képbe jött egy srác..miután ezt a barátom megtudta ő is elkezdett csajozni.. ami engem nagyon rosszul érintett. A lényeg hogy találkozgattam suliba menet a sráccal, és ezt a barátom tudta, bántotta is nagyon, de úgy voltam vele hogy mi már úgysem leszünk együtt mert nem kell.1 buli után a barátnőimmel felmentünk a sráchoz, csókon kívül nem történt semmi,hülyültünk stb miután ezt a párom megtudta bevallotta hogy nem elég hogy nyáron amikor szintén volt pár hetes szünetünk csókolózott más lányokkal(ezt tudtam) de 1 barátnőm lába közé tévedt a keze. Teljesen kiborultam..Ezek után is dumáltunk, a sráccal akivel találkozgattam valahogy nem passzoltunk össze, nem az én stílusom. A barátom persze hajtott értem. Gondoltam adok még 1 esélyt ennek az egésznek. 2 hónap szünet után. 1 a probléma hogy szükségem van a tőle kapott szeretetre, de szerelmet nem érzek iránta.:( És fogalmam sincs hogy tudnám visszakapni a régi érzéseket.. kérlek segítsetek!
2011. jan. 10. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Te egy típikus mai csaj vagy.Számító,stb.Félremész, és utánna itt sírsz.Igazi tömegcsaj, meg butuska is vagy, de a többit nem tudom leírni itt.
2011. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.Vannak rendes csajok is, akikben van tartás, na te nem az vagy.
2011. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már szétmentetek, és nem érzed a régi szerelmet, akkor félek, nem jönnek vissza a régi érzelmek, és a kapcsolat le se lesz hosszú életű. :S
2011. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot. Az ember biológiailag úgy van tervezve, hogy kb. másfél-3 év után elmúlik a szerelem. Ezután azért maradnak együtt a párok, mert szeretetet, bizalmat, kötődést éreznek a másik iránt. Szóval azt ne várd, hogy újra szerelmesek lesztek egymásba, a bizalmat meg már eljátszottátok. Be kellene látni, hogy elkúrtuk, ennek vége, és továbblépni, keresni valaki mást. Igazából ezt meg is próbáltad, csak nem jött össze, ezért akarsz visszamenni a régi barátodhoz. Ha összejött volna, eszedbe se jutna visszasírni a régi kapcsolatodat.
2011. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem az érdekel hogy te RÓLAM mit gondolsz, úgy hogy nem is ismersz..:) Az ilyen kommentek nem kellenek. Szevasz.

A 3. válaszolónak köszönöm a tanácsot, és hogy értelmesen tudtál válaszolni. 4. A te hangnemed is kicsit üt.:D De kösssz a megjegyzést.

2011. jan. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!