Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó öltet kellene hogyan tudnám barátnőm meglepni?

Figyelt kérdés

egész pontosan az a helyzet hogy most szakitott velem de vissza akarom szerezni.ma letettem az ajta elé egy csokor rózsát és tettem bele egy levelet.nagyon meglepődött és örült neki.

Valami hasonló meglepi aminek örül és valóban meglepődik rajta:)olyan kellene


2011. jan. 10. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem a legfontosabb a kitartás és a kreativitás

ha örült a rózsának, az nyert ügy kitartással(mmint, ha tudta, hogy te voltál)

hajrá!!!

A helyedben írnék neki egy levelet, hogy nem akarom korlátozni a szabad akaratában, szóval nem akarom erőszakosan, hogy jöjjön vissza hozzám, de nagyon szeretem és hajlandó vagyok változtatni azon, amit a szakítás okaként felhozott. Hajlandó vagyok időt adni neki, és várni rá, stb.

Kis apró figyelmességek, hogy tudja, hogy nem felejtetted el, de nem vagy erőszakos sem.

2011. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 10. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Sz*rj a küszöbére, tegyél bele pár fogpiszkálót, és tegyél mellé egy papírt, hogy "a süni már nálatok fog lakni"
2012. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!