Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány emberbe voltál szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberbe voltál szerelmes úgy, hogy ő nem szeretett, mielőtt megtaláltad a párod?

Figyelt kérdés
Nem kapcsolatok száma érdekelne, hanem az olyan esetek amikor te úgy érezted, hogy megtaláltad az "igazit, életed párját" de ő nem érzett semmit irántad, ezért aztán ezekből nem is lett kapcsolat.
2011. jan. 10. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem voltam senkibe se szerelmes a mostani párom előtt.

18 éves koromban voltam szerelmes először és azóta is szeretem a páromat, immáron 6 és fél éve!


24/N

2011. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2x


az egyiknél 9 éves voltam, a férfi pedig 25 évvel idősebb. egy közös síelésen ismertem meg, nagyon szerelmes voltam belé, ő volt az első nagy Ő! atztán teltek-múltak az évek... de ha találkozok vele, vagy látom valahol, akkor eszembe jut az az egy hét, hogy milyen jó volt szerelmesnek lenni, és minden reggel úgy ébredni, hogy ma is találkozok vele! és úgy lefeküdni aludni, hogy alig vártam a holnapot, hogy újra láthassam!, és még mindig elszorul a szívem. :S


nem is írok többet, mert már szorongatja a torkomat a sírás. és igen, az első szerelmet nem lehet elfelejteni, ezt vallom! :´(

de azzal nyugtatom magamat, hogy lehet, ha együtt élnénk, 10 perc alatt kikészítenénk egymást idegileg. teljesen egymás ellentétei vagyunk... de ki tudja, vannak még csodák!

2011. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a második egy híres, ismert - nálam 18 évvel idősebb - férfi volt, magyar színész. nála nem volt ilyen nagy csalódás, mert soha nem láttam élőben...
2011. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!