Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Ez számomra felfoghatat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Ez számomra felfoghatatlan. -. - (bőv: lent)

Figyelt kérdés

Na. Leszögezem: 12 éves lány vagyok, aki nem barátot keres, nem azért ír, hogy 'hogy szerezzem meg' stb.


Arról van szó, hogy engem és a barátnőmet miért nem bírnak a fiúk. Nem vagyunk azok a tipikus platina szőke kifent 'lányok', nem beszélünk velük 'tiszteletlenül' (na, értitek :D), és akármi van segítünk, ránk mindig számíthatnak.

Lehet, hogy az a baj velünk, hogy könnyen megkaphatóak vagyunk...

...BARÁTSÁGRA?! Oo

Nem vagyunk beképzeltek (most komolyan, tisztába vagyunk az értékeinkkel), bár én néha bunkó vagyok, barátnőm pedig gyerekes-na...De senki se tökéletes. Mi is elfogadjuk a másik hibáit. Ráadásul a fiúknak azzal van a bajuk, hogy nekem van 5 pattanás az arcomon... Nem hagyagolom el magam, de miért olyanon akadnak fennt, amiről nem tehetek?!


Egyébként, akiket a legjobban kedvelnek, azok hidrogénszőkék, és mindenen röhögnek. Nem lehet velük beszélni normálisan, mert azon, hogy 'fogamzásgátló', vagy az egész biosz anyagon szétröhögték magukat... -.-'


De miért az utóbb említettekre buknak a fiúk? Mi nem kapcsolatot akarunk tőlük, hanem jóba lenni velük...


2011. jan. 10. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ööö... Tizenkét évesen én nem azzal foglalkoztam, hogy kinek jövök be, vagy nekem ki jön be, vagy miért nem jövök be senkinek, mert zongoraórára mentem folyton vagy tanultam. Nem tudom, mit vártok el igazából. A tizenkét éves fiúk nem azt fogják figyelni, hogy jaj, neked jó a humorod, nem annak a másik csajnak, hanem hogy jaj, az jó csaj, "dögös".. Haverkodjunk össze vele, hátha lesz még valami.

Fiatalok vagytok még, ráértek ezzel. Csak nyugi. Ha úgyis tudjátok,hogy nem vagytok csúnyák, akkor majd később biztos lesz egy rakatnyi barátotok.

2011. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert még nagyon gyerekek vagytok. :)
2011. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó. Engem se érdekel, hogy kinek jövök be, igazából mindenkinek megvan a párja, nekem is meglesz.

De én csak haverokat szeretnék, és minket lesz@rnak (már elnézést a fogalmazásért), és csak azokkal foglalkoznak.


Egyébként én is zongorázom... :D ;)

2011. jan. 10. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Az én "időmben" valamilyen téma alapján kerestem haverokat. Bár a nővérem miatt így is nagyon sok haverom volt, és a nagy szám (képletesen) is segített abban, hogy legyenek. Gondolj arra, hogy beszélnek egy filmről - pl két srác -, és nyugodtan kapcsolódjatok be, ha láttátok, hogy például. Jaj, nekem ez volt a kedvenc részem, nekem az. Ez a beszólás tetszett, hát neked?

így már van egy alap témátok. És a következőkben visszautalhattok rá, vagy megkérdezhetitek hogy látták-e ezt vagy azt. Persze, ezek csak tippek, de jó kiindulópontok. Új közösségekben nagy segítség.

2011. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kisszívem, de, erről van szó. :) Hidd el nekem, 15 éves kor alatt nem létezik olyan, hogy (normális) fiú-lány barátság. :) Az elsőnek igaza van, ebben a korban abszolút nem számítanak a belső tulajdonságok, hanem csupán a külső. mert "jajj, de jól néz ki.". :)

Második voltam.

2011. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azzal nem értek egyet, hogy 15 éves kor alatt nincs normális fiú-lány barétság.:) nekem 14 évesen sok megbízható, kedves fiú barátom volt, és volt egy legjobb barátom is, akivel most együtt vagyok:) 15/L
2011. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem ez tök természetes hogy 12 évesen még mindenen röhögnek.. én is ugyan olyan voltam akkor még nemm kell komoly lenni.. teljesen természetes a gyerekes viselkedés és a röhögés"
2011. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

haggyad csak.

a "menőkre" mennek

én már nem, de az összes többi osztálytársam odavan értük


12/F :D

2011. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!