Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ma összevesztünk, azt mondta az utóbbi fél évet utálja. mi fél éve járunk. kérdeztem hogy azzal a fél évvel együtt engem is? azt válaszolta lassan igen.

nagyon nagyot csalódtam benne, mindent megtettem érte, minden szavára mentem, segítettem, vittem ide oda, megkapott mindent, és ezt mondja. Azt fontolgatom, hogy szakítunk, nem bírok így mellette maradni hogy ezt mondta. Az utóbbi 1 hónapban szakítani akart velem, aztán én sírtam vissza magam, és múltkor ő akart megint, és mondtam hogy oké, jobb lesz így, és akkor ő ment abba az irányba hogy azt mondjam h próbáljuk meg megint.

mit tegyek? mit csináljak?


2011. jan. 10. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akkor kilátásba volt neki egy másik pasi,csak valahogy nemjött össze neki,aztán így visszament hozzád.Ha ló nincs szamár is jó!Sztem csak idő kérdése és lépni fog!
2011. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Figyú a lányok szeretik probára tenni a fiukat!

Veled most épp azt akarja kipróbálni hogy mennyire vagy tigris!Ne röhögj ez komoly!ha látja rajtad ,hogy gyenge vagy akkor nem lesz veled tisztelet tudó!legközelebb ha megy hogy szakítani akar őrizd meg a nyugalmad és legyél vele kicsit flegma mint ha neked mind 1 lenne és kis idő múlva vissza fog sírni hogy sajnálja !Történt velem is ilyen!Szal tapasztalat. csak ne mutass gyengeséget! légy határozott és huzd ki magad! Te hordod a nadrágot nem ő!

Szurkolok!

2011. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez a flegmázás nagyon nem jó ötlet, sztem inkább beszéljétek meg, mert az ember veszekedés közben nagyon nagy baromságokat tud mondani :/

de ne flegmázz

17/L

2011. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
17/L akkor kérdem én te a pasidat nem tennéd próbára hogy ha szeretnél valamit változtatni és szeretnéd hoyg rá jöjjön, hogy mi a baj amiért haragszol rá?
2011. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre nehéz válaszolni, de a barátnőd nem tűnik megbízhatónak.
2011. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!