Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na változott valamit szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na változott valamit szerintetek? Szerintem nem.

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor kiírtam tegnap egy olyan kérdést,hogy lemenjek-e egy olyan lányhoz akivel régen majdnem összejöttem csak összevesztünk és azóta nem is beszéltünk.

Mostanában egy 20 éves cigány nyomul rá és ő meg hagyja.

Na szóval végülis úgy döntöttem,hogy melegyek,és le is mentem.

Nem volt gáz,hogy ott voltam 20 percet voltunk együtt (megvárta velem a buszomat visszafele)

és elbeszélgettem vele,hogy mit akar konkrétan attól a gyerektől.

Na lényeg a lényeg csak azt tudta hajtogatni,hogy nem járnak,nem járnak,de azt 1x sem említette,hogy nem is fognak,vagy,hogy nem jön be neki a gyerek.

Olyan szinten nyomul,hogy ma virágot is adott neki szal sztem már a lány el van olvadva attól a fiútól csak nem mutatja ki.

Mondtam,hogy ő csak egy 20 éves tetves c!gány,de ő is mondta,hogy utálja őket de ez normális -.-

Na szóval... Mi van most ?


2011. jan. 10. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Akarsz ettől a lánytól még valamit? Ha igen, akkor egyértelműen mondd meg neki! Lehet, hogy csak féltékennyé akar téged tenni, és ezért csinálja. Beszéljetek nyíltan egymással és tisztázzátok a korábbi összezördülést. Ha még mindketten akarjátok, lehet ebből még valami, de ahhoz őszintén beszélnetek kell egymással.
2011. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Késő :(
2011. jan. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!