Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell egy férfit irányít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy férfit irányítani úgy, hogy azt ő ne vegye észre?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekszünk az anyósomék miatt,és nem tudom úgy irányítani,ahogy én szeretném,mert mindig minden körülöttük kell hogy forogjon,ill. tőlük teszi függővé minden tervünket annak ellenére,hogy külön házban élünk.Semmivel nem akarja őket megbántani,mindenre bólogat nekik.

És már ebből elegem van nagyon,nem bírom tovább.


2011. jan. 10. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a férfi nem tud elszakadni a családjától. Nem tudja felfogni, hogy neki már egy saját családja van.

De gondolom erre te is rájöttél már. Ez szerintem nem fog változni. Bár lehet, de nem ismerek ilyen drasztikus alternatívát erre.


Egyébként milyenek a szülők, hogy ennyire kivagy?

2011. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de akkor rontottad el a dolgot, amikor visszamentél hozzá. Érzelmileg tudott zsarolni. Soha, de soha nem fogod tudni irányítani.
2011. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A szülei?

Csak egy példa:

Úgy volt hogy a szentestét anyuéknál töltjük 18.00-ra kellett volna menni,de még előtte elmegyünk anyósomékhoz.

Mondtam a páromnak kérdezzen rá mikor menjünk,mert időt nem mondtak,csak annyit,hogy délután.már az bosszantott,hogy nem telefonon kérdezte meg,hanem személyesen ment el,tudtam,ha hazajön minden terv borul!Már akkor összevesztünk,hogy minek kell elmenni.

Hazajött azzal a kijelentéssel,most ne menjünk az anyjáékhoz,mert még süti a kalácsot és felfordulás van a konyhán,5 óra negyed 6 körül végez az anyja,addig menjünk el anyuékhoz!Ezt anyósom mondta a páromnak.

Ezen úgy összevesztünk,hogy külön töltöttük a szentestét is.Ő is az anyjához ment meg én is a gyerekkel!

És! ők sértődtek be,azt üzenték nekem hogy mostantól nem fognak járni hozzánk,mert nem mentem el karácsonykor.

ti mit tettetek volna?

2011. jan. 10. 16:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég. Én teljesen át tudom érezni. A párod szülei sem tudják felfogni, hogy ott vagy te is - mint a fiúk családja - akinek szintén vannak szülei.

Kiborító lehet ez az anyós, és pontosan tudja, hogy mit csinál. Befolyásolja a fiát elég rendesen, a fiú meg - mivel nem tud elszakadni anyutól - így a pártját fogja, hiszen ő az anyukája.


Már írta itt valaki, hogy egy okos nő tudja hogyan kell irányítani, ami önmagában igaz, de ha a másik félnek nem a feleség véleménye dominál, akkor az ember szó szerint b@szhatja.

Neked nem veszekednek kellene, hanem ész érvekkel hatni rá, ha még nem próbáltad. Nyugodtan, erősen, és mégis határozottan beszélj vele, hogy igenis neki mostmár vannak úgymond kötelezettségei, mivel van saját családja, és már az kell, hogy a legfontosabb legyen, nem pedig az,amit az anyuka mond. Egyszerűen ez az ember nem mer nemet mondani az anyjának. Valahogy azt kell keresni, hogy vajon miért? Mi az az ok, amiért ennyire ragaszkodik az anyja véleményéhez.

2011. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!