Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell egy férfit irányít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy férfit irányítani úgy, hogy azt ő ne vegye észre?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekszünk az anyósomék miatt,és nem tudom úgy irányítani,ahogy én szeretném,mert mindig minden körülöttük kell hogy forogjon,ill. tőlük teszi függővé minden tervünket annak ellenére,hogy külön házban élünk.Semmivel nem akarja őket megbántani,mindenre bólogat nekik.

És már ebből elegem van nagyon,nem bírom tovább.


2011. jan. 10. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út.:)

21/F

2011. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Leveszed a bugyidat, és elmondod, mit szeretnél. Akkor beszélsz vele, hogy mit akarsz, amikor az anyósodék nincsenek ott és ő sem tud segítséget kérni.

Beszélj vele úgy, mintha férfi lenne és ne úgy, mint egy gyerekkel. Ez a legfontosabb 24F

2011. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát, ez alapján, csak kérdezd meg az anyósodat :)

De viccen kívül, nem kell hogy te irányítsd. Arra kell rávezetned, hogy ő neki kell irányítania a saját életét.

2011. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megbeszélni vele, hogy mi a probléma, te mit szeretnél, miért rossz neked az, amit ő csinál. Ne irányítani akard, hanem próbáld meg párrá összehangolni magatokat.
2011. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel szertnéd irányítani?


Szerintem sok okos hímnemű majd elkezdi itt mondani, hogy na ugye a nők bla bla...


Gondolom külső szemmel jól látod a szülő-gyerek viszonyt, és csak pozitív irányítást szeretnél, ami elősegítené a "fejlődést". Elég nehéz ügy. Gondolom a párodnál jobban dominál a szülői vélemény, mint a te véleményed. Sok ilyet hallottam már, és volt is benne nekem is részem. Nem irigyellek.

2011. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sztem keress valakit akinek nincs szügsége irányításra őt meg hagyd ott hosszú távon csak rosszabb lesz... úgyse fog önálló lenni
2011. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

már egyszer ott hagytam,de akkor visszakönyörögte magát...azt mondta,nekem már ő nem könyörög többet ,írt egy levelet az Istenhez,már csak benne bízik,de azt nem mondta meg mi állt a levélben,inkább visszajöttem hozzá,mert féltem,hogy hülyeséget csinál.

Akkor is olyanokat mondott,hogy "az anyja is már az idegösszeomlás szélén van",mintha én nem ott lettem volna egy 16 hós kisfiúval a karomon!

Mit tegyek?

2011. jan. 10. 15:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Már gyereketek is van és még mindig az anyjával él? Gratulálok.
2011. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy igazi nő tudja, hogyan kell irányítani a férfit. Ehhez nem kell más, csak ész. A legrosszabb amit tehetsz, ha nyíltan szembe szállsz vele, esetleg egy-egy veszekedés alatt a családjával kapcsolatban is negatívan beszélsz. Minden szituációt és beszélgetést nyugodtan kell elintézni, úgy kell terelned a dolgok menetét, hogy a végén az legyen, amit te akarsz, de ő szentül meg legyen arról győződve, hogy igazából ő is ezt akarja. A lényeg, ezt nem szabad erőszakosan intézni, mert az csak veszekedést szül.
2011. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Erre nem ez a megoldás. Hacsak nem tartod folyamatosan valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt.

Ha AKAROD irányítani, akkor nem fogod, ez 100%, ebből indulj ki.

Őszintén megmondom, elég sz@r helyzet. Nekem a munkahelyemen van ilyen pár, náluk már a válás is felmerült.

Valahogy tudatosítani kéne benne, hogy neki már Te vagy a családja, neked kéne első helyen lenni, de legalábbis jóval előrébb, mint most.

Mindenesetre ne fogd vissza az érzéseid, mondd meg neki, hogy nem a szüleihez mentél feleségül, hanem hozzá.

Azt mondod, semmivel nem akarja megbántani őket... és téged? Kisebb dolgokban szerintem simán állítsd választás elé, és ha a javukra dönt, éreztesd vele keményen, hogy megbántott. De aq lényeg szerintem itt is az, hogy ez őszinte legyen, mert úgyis levágja, ha nem az (gondolom nem fogyatékos) és azzal csak ártassz.


Egyébként a szüleivel is beszélhetnél! Azok is ugyanolyan büdöset sz@rnak, mint akárki más, nem kell megilyedni. Ha egy kicsit rafinált vagy az ilyen "terv" dolgokban akár a férjedet megkerülve is lepaktálhatsz velük, megelőzve ezzel hogy bekavarjanak.

Ha a szülei a legfontosabbak neki, hát használd ki!

(egyébként nem tartom túl egészségesnek ezt a függőséget a párod részéről)

2011. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!