Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel? (a többi lent)

Figyelt kérdés
sziasztok! nemrég vettem egy számítógépet és internet is van. a barátnöm elég sok időt tölt nálunk és mióta megvettem a gépet és van internet is állandóan előtte ül. de engem nem ez zavar!! hanem az hogy mindig azon veszekedünk hogy hajnalban még ugy kell neki könyörögni hogy kapcsolja ki a gépet. egész nap előtte ül én nem sajnálom tőle csak szerintem ez már függőség hogy ahogy felkel nyomban elé ül és hajnalban is ugy kell neki könyörögni hogy kapcsolja már ki tegnap este nagyon összevesztünk emiatt mert miota van internet minden este ez megy hogy reggeltől hajnalig ott ül előtte és engem ez nagyon zavar! kérlek irjatok valamit hogy mit csináljak!vagy talán én vagyok a hülye?
2011. jan. 10. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
és veled nem is foglalkozik?:O mit nézeget a neten?:O Lehet, hogy komoly problémák vannak a kapcsolatotokban....
2011. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye. Most alszik, azért fértél a géphez? :)

Ez tényleg függőség, és csak bízhatsz benne, hogy abbahagyja egyszer, megunja. De ez ellen csak úgy tudsz tenni, ha elviszed egy pszichológushoz. Bár ahogy értem a leírásodból nem nagyon lenne rá hajlandó, ha még veled is összeveszett miatta.

Legyél türelmes, próbálj meg olyan programokat kitalálni, amik lekötik majd őt és nem a gép előtt ül. Hátha segít.

2011. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye. Ez akár a kapcsolat romlásához is vezethet. Sőt. Bevallom őszintén, hogy én is ilyen voltam. Addig nem is vettem észre, hogy függő vagyok, amíg a párom nem ordította le a fejem, és nem adott ultimátumot. Előtte is szólt jó néhányszor, de azokat talán meg sem hallottam.


Nálam bevált az erőteljesebb, talpraesett elbeszélgetés. Rájöttem, hogy igenis én tehetek róla, hogy ez kialakult, és mivel nem akartam elveszíteni a páromat, így nagy nehezen abbahagytam folytoni gépezést.


Ha szeret téged, erre ő is fel fog figyelni és elgondolkodik a dolgon, és az eredmény pozitív lesz:)

2011. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nemtudom mit csináljak vele amugy msnezik meg facebook meg ilyenek de komolyan nemis az zavar hogy előtte ül hanem az hogy nekem hiányzik az ami előttevolt mikor még nem volt gép hogy összebujjunk tvz-gessünk beszélgessünk eggyütt aludjunk de miota megvan a gép azota mindig vagy elalszok és reggel majd kelek ugy hogy mellettem van vagy veszekedünk
2011. jan. 10. 15:12
 5/6 A kérdező kommentje:
meg amugy ma délben ment haza mert nem egy faluban lakunk és kb 2szót ha szóltunk egymáshoz egész délelőtt én csak annyit mondtam neki hogy gondolkodjon el az egészen hogy miért ö ezt mondta rá hogy neki nincs min gondolkodnia de amugy nagyon haragszok rá emiatt mert am tudom hogy énis rátudok függni ha egyedül vagyok ithon és unatkozom szerintem az más mert ha van társaságom akkor nem nagyon érdekel
2011. jan. 10. 15:18
 6/6 Pj0tr ***** válasza:

Kódold le a BIOS-t :)

Beszélni hiába beszélsz, amíg semmi radikálisabb dolgot nem csinálsz meg sem fogja hallani.

2011. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!