Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy elmúlt szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy elmúlt szerelmet feléleszteni?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyok a férjemmel,én nagyon szeretem még mindig ö azt mondja már csak a gyerekei anyját látja bennem.Változhat ez még?
2011. jan. 10. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Perszehogy! Bár, még csak gyerek vagyok (17/f), de a szüleimmel pont ez történt. Akkor anyu nem hagyta abba, egyszerűen folyton apu kedvében járt, és anyu 1 hónap alatt elvitte aput az összes olyan "állomásra" ahol valami jelegzetes történt velük. Első randi helye, első csók helye.. ma náluk boldogabb párt nem ismerek. :) Szerintem a legfontosabb, hogy ne törődj bele abba amit ő mond, és küzdj érte ha igazán, már pedig azt írtad, szereted. Sok sikert, szurkolok neked!
2011. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fülünyúl ***** válasza:
89%

Persze. Évek múltán majd rájön, hogy mégiscsak téged szeret és te voltál a jó, mikor sokadik próbálkozásra sem jön össze neki kapcsolat. Csak akkor meg már késő lesz.


Én is így vagyok exbarátnőmmel, 10 év után lécelt le egy doki miatt - aki aztán persze dobta 1 héten belül mert neki fontosabb volt rendbe tenni a régebbi kapcsolatát. Azóta ex-em kétségbeesetten próbált párt találni, de néhány alkalmi dolog kivételével ez nem sikerült neki, azóta is egyedül van és kicsit magába is fordult. Persze rájött már dolgokra, de mivel én is továbbléptem azóta, ezért késő bánat. Pedig miután elment még 1,5 évig én(baromállat) pedáloztam nála, mert még mindig szerettem. Azóta a dac elmúlt benne, és lehet már másként válaszolna, csak most meg már nem kérdezem meg.


31/F

2011. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
persze...lehet döglött egeret felébreszteni-
2011. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!