Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok unszimpatikus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok unszimpatikus a lányoknak?

Figyelt kérdés

Nem akarom túl bő lére ereszteni a dolgot:


22 éves vagyok, volt 1-2 kalandom már de tartós kapcsolatom soha.

Kicsit írnék magamról: Nem vagyok épp túl szocializált egyén, soha nem akartam a társaság középpontja lenni. Az legnagyobb bajom hogy, soha nem barátkoztam olyan emberekkel akikben nem láttam semmit sem... legyen az fiú/lány, értem én ez alatt azt hogy pusztán kedvességből soha senkivel nem kezdeményeztem kapcsolatot, hogy a későbbiekben mikor találkozunk már csak egy kínos "hogy vagy?" legyen... álszentnek tartom az ilyen barátságokat/kapcsolatokat. Másrészt tettekből ítélem meg az embereket nem szavakból. Lehet valaki mézesmázos ha belül rohad. És még a másik tulajdonságom: ha valaki rosszul indít nálam: pl beszól, olyan szavakkal illet amit nem érdemlek meg stb. Annak vége, paraszt és bunkó vagyok vele, nem leszek képes megbocsájtani neki.

De az is ott van ha valaki megkér: segítek, önzetlenül... még ha nem is szeretem... Csak sokszor egész baráti társaságok utálnak ki ezért, mer én vokakocsogfasz.. Próbáltam már változtatni a jellememen de nem megy, mert mindég visszatérek ugyan oda.


Igazából azt nem értem alapjában véve, őszinte és szókimondó és becsületes ember vagyok... persze mikor valaki ezeket a szavakat hallja mindég azt mondja de jó lenne ilyen emberrel találkozni. Persze mikor ott vagyok akkor már nem kellek senkinek sem... Miért van ez? Sokszor egyedül maradok a nagyvilágban, bár erős vagyok és nem függök senkitől és semmitől... De ott motoszkál a gondolat: magány, bánat és évődés... hibás vagyok valamiért?


2011. jan. 10. 12:07
 1/10 anonim válasza:

nekem nem vagy unszimpatikus ezek alapján :)

lehet, nem jó helyen próbálkozol...

2011. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van,csak lány vagyok!Remélem kapsz értelmes választ is,nem csak olyat,amivel Téged hibáztatnak!:)
2011. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem vagy unszimpatikus a jellemzésed alapján.

Lehet azért is,mert nagyjából én is ilyen vagyok, kivéve azt a nem tudok megbocsájtani dolgot. Ha valaki rosszul indít nálam pl amit te is mondtál, hogy beszól, bunkó..akkor én sem keresem többet a társaságát, viszont, ha látom rajta, hogy másképp viselkedik, megadom az esély, hogy változzon a helyzet.

2011. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te nem unszimpatikus vagy a lányoknak, hanem TÁVOLSÁGTATRÓ. Legalábbis nekem ez jut eszembe a leírtak alapján.


Azt írod, hogy tettek alapján ítéled meg az embereket, illetve nem barátkozol olyanokkal, akiben nem látsz semmit. Ha neked ez a gondolkodásmódod, akkor ezt kommunikálod ki a körülötted levőeknek is akarva-akaratlanul.


Engedd magadhoz közelebb az emnereket. Ne ítéld meg őket elsőre, külsőre, tetteikre. Inkább ismerkedj velük! Minél NYITOTTABB vagy annál közelebb tudsz kerülni másokhoz. Ha pedig egy-egy baráti társaság "kiútál" (jártunk már így páran) akkor valószínűleg nem a neked való társasághoz csapódtál!

2011. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Az egészet végigolvasva szerintem megválaszoltad magadnak a kérdésedet.


Őszinte, szókimondó, becsületes.

Mostanában már nem a belső értékek számítanak..

A mai lányoknak inkább a következők jönnek be:


Audi a6, vastag pénztárca, 100 milliós villa, szintén kigyúrt haverok ha valaki probléma lenne...


Külsőleg: 100-as kar, kopasz fej.


Remélem nem sértődsz meg a válaszon, mivel teljesen komolyan mondom. Persze kivételek mindig vannak, mint pl. Én.

Keress olyan lányokat akiknek a belső értékeid is fontosak. Kérdés emellett hogy külsőleg hogy nézel ki?

Mert tudod... Tartja a mondás: külső ami megfog, belső ami megtart..:)


19/L

2011. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

először is - bocs, hogy nyelvtanozok -, de az nem unszimpatikus, hanem antipatikus.


egyébként én is úgy hiszem, hogy nem lehet Veled olyan nagy baj, inkább csak rossz körökben próbálkozol. hasonló habitus vagyok - csak lányban -, és nagyon sok csoportból lógtam ki emiatt. ami végül is segített, az a hobbim. eléggé elmélyültem benne, és mikor elkezdtem célirányosan hasonló érdeklődésűekkel ismerkedni (élőben, és online egyaránt), akkor sokkal könnyebb lett a barátkozás, és a társkeresés is - sőt, nem is nagyon kellett keresni, ált. jött magától :)

hasonló érdeklődésű emberek között talán könnyebben találsz hozzád valót.

de persze lehet, hogy nekem is csak véletlenül jött ez be...

2011. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fülünyúl ***** válasza:

Így van, távolságtartó a viselkedésed, nem nyitsz igazán. Ahogy olvastam, nem nagyon bízol az emberekben és mindenkiben azonnal a rosszat látod. Azonban ez sem túl jó. Kéne esélyt adni az embereknek, adj egy kezdeti bizalmat akkor is ha sejted, hogy milyen, és vagy eljátssza ezt vagy nem. Viszont ha mindenkihez eleve ennyire negatívan állsz hozzá, az nem túl jó, hosszú távon kifejezetten hátrányos.


A másik, hogy egy kicsit az egódat háttérbe kéne szorítanod, másoknak túlzottan is beképzeltnek tűnhetsz, olyannyira, hogy szerintem sokan addig sem jutnak el veled kapcsolatosan, hogy zárkózott vagy, mert a beképzeltség burka szembetűnőbb. Például ha valaki beszól, sem kellene örök ellenségnek kikiáltanod és vérig sértődve gyűlölni amíg világ a világ. Néha át kellene gondolnod higgadtan (önuralom), hogy csak rossz napja volt és amúgy is morgott az illető egész nap, vagy csak tréfálkozni akart amit éppen te nem vettél annak fokozott érzékenységed miatt, vagy valóban sértegetni akart.


Az őszinteség nagyon jó dolog, és igazad van abban, hogy sokan azt mondják szeretik, de mikor valóban őszinte velük valaki az nem tetszik nekik - ugye az igazságot hallani gyakran keserűpirula... Viszont az sem mindegy, hogy az őszinte dolgokat milyen csomagolásban adod elő: nyers tirpákparaszt módon, vagy udvariasan, normális jelzőkkel megfogalmazva. Ég és föld.


Sajnos van ilyen embertípus mint te, tipikusan zárkózott, ellenséges és arrogáns, mindenkiben a rosszat és hibákat kereső. Az ilyet nagyon sokan nem szeretik, ezért a kiutálás a társaságokból. Neked kell ezen változtatni. A barátságosságot is tanulni lehet, azt is hogy más embert és gondolataikat, elveiket és értéknek tekintsd, ne egy darab sz@rnak meg idiótaságnak.


Megértem azt is hogy esetleges keserű tapasztalatok miatt nehezedre esik változtatni, meg jól bele vagy kényelmesedve ebbe a dologba, de a hibát tényleg ne másokban keresd, az legtöbbször bennünk van. Sokat kell tanulnod és változnod, és meg kell nyílnod ahhoz, hogy ne unszimpatikus legyél (lányoknak, fiúknak egyaránt).


Barátkozni kell, és ha megnyílsz, mások is megnyílnak előtted. Ne ítélkezz elsőre és felszínesen, adj esélyt az embereknek és magadnak is, lehet hogy pont ott találsz általad említett értéket, ahol nem is gondoltad volna elsőre. Az emberi kapcsolatok - legyen az barátság vagy párkapcsolat - időigényes dolog, lassan alakulgat az idő előrehaladtával. Gyorsan lezárni a saját - sokszor feltehetően fals - gondolataiddal nem kellene, mielőtt még el sem kezdődött.


Adj bizalmat, légy nyíltabb, és ne mindenkiben a rosszat lásd, állj az emberekhez pozitívabban (a hülyéket úgyis el tudod küldeni később is), különben a külvilág véleménye rólad nem fog változni.

2011. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat, sok igazságot mondtatok!


A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:40


őőő mosolyagtam mikor olvastam a válaszodat:


Főleg a külsőt mikor jellemezted, hasonló vagyok :)


Atletizáltam 3-4 évig, így gyúrás nem gyúrás, meglátszik rajtam, bár azzóta növesztettem kis pocakot, a tunyulás jegyében :).. Ráadásul 183cm magas, és ált. suliból megszokott 3-as haj a viseletem. No most ezt kombináljuk a sztereotípiákkal, meg a jellememmel... hát nem sok jót jelent..


A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:49


Igazad van főleg a zárkózottságban, ahogy írta fentebb is 1 válaszoló, sőt abban is hogy ismeretlen emberek felé, több bizalmat és empátiát kéne adni, nem kétséges igaz!

Azonban nem tartom magam egoista embernek, van 1 nem túl széles baráti köröm akikhez fordulhatok bármikor, inkább az új helyek/emberek jelentenek problémát, no meg az elronott kapcsolatok. Az önuralommal sincs baj, tehát ritkán durran el az agyam(kinek nem?), nagyrészt tudom mit beszélek, csak utána felvetődik a kérdés jól cselekedtem-e? Néha arra jutok hogy nem.. sajnos.

Sőt sok emberre, felnézek és tisztelem is őket, mert többek és jobbak mint én, de ha van hibájuk sajnos nem mindég vagyok hajlandó elmenni mellette... Mert tudod számomra nem létezik az a fajta gondolkodás mikor valaki agyonver 1 kutyát de melette summa cum laude diplomája van, és azért mert jól tanult elnézek neki ezt-azt.. Ez megalkuvásnak hívják, ami van hogy célra vezet van hogy nem, ettől arogáns lennék? Nem hinném... Az utóbbi időben talán annyi pozítívumot mondhatok el hogy, az elveit követő embereket tisztelem, nem nézem őket semmibe, de másfajta/típusu embereket igen.. :(

2011. jan. 10. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Un vagy szim? Mindkettő nem lehet.

"soha nem barátkoztam olyan emberekkel akikben nem láttam semmit sem"

Nekem ez előítéletnek tűnik. Úgy értem, nem tudhatod mit látsz majd benne ha nem is ismered, márpedig nem ismered meg, mert nem látsz benne semmit, ha előre eldöntöd, az pont olyan mint amikor valaki "rosszul indít nálad" pl beszól, olyan szavakkal illet amit nem érdemelsz meg. Pedig nem is ismernek. Ugyeugye? Lehet hogy csak "őszinte és szókimondó" emberek egy csöpp kis előítélettel. Lám te sem szereted az ilyet. Benned miért szeretné bárki is? Persze nem tudhatom mennyire van igazam, nem ismerlek, és nehéz pár sorból dönteni. De ha csak egy pici igazság is van benne, azt összeadva a távolságtartásoddal ("Nem vagyok épp túl szocializált egyén") abból nem éppen egy ideális barát képe rajzolódik ki.

Hirtelen három dolgot találtam amin változtathatnál, ha csak az egyiken sikerül az már haladás, ha kettőn az egyenesen szuper.

Egyrészt, nyilván ne légy ilyen távolságtartó. Ha barátokat szeretnél ahhoz bizony barátkozni kell.

Kettő: NE legyél őszinte és szókimondó. Tudom sokan azt állítják hogy ez jó tulajdonság, de a valóságban senki sem szereti hallani a hibáit.

Három: Tanulj meg megbocsátani. Az egyik legjobb barátommal hetekig össze akartunk verekedni (szó szerint) amíg kölcsönösen rá nem jöttünk hogy a másik egész jó arc. És ahogy már más is írta, lehet hogy az illetőnek aki beugatott valamit, egyszerűen csak rossz napja volt, maga sem gondolta komolyan, esetleg már meg is bánta. Adj második esélyt az embereknek vagy magadnak se várd el.

2011. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sancrotis ***** válasza:
Őszinte, lányoknál? Na ne. Senki se szereti ha megmondják, hogy ez a ruha szarul áll, kövér vagy, vagy esetleg nem tetszik a hajad. A lányok azt szeretik, ha mások szemében vagy valaki, emellett elérhetetlen vagy, szóval vagy valaki. Mivel írtad, hogy nem szereted az érdekbarátságokat, laza haveri kapcsolatokat, így az a lány aki megismerne, azt látja, hogy nincsenek barátaid, zárkózott vagy. Lehet, hogy te vagy az ideális pasijelölt, de egyszerűen nem fog veled megismerkedni se. Fordított helyzetben persze, az ilyen lányok után bomlanak a pasik, de sajnos neked peched van, mert férfi vagy. Gondolom ennyi idősen egzisztenciád sem nagyon van, ami nem baj, de vagy-vagy. Ha továbbra is fenn akarod tartani ezt az "életmódot", amivel semmi baj nem lenne, mert ez vagy te, őszinte, ahogy mondtad, akkor nagyon nehéz dolgod lesz egy normális lányt találni, viszont nem lehetetlen. Próbálkozz neten is, hátha az segít. Ne add fel!
2011. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!