Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom eldönteni hogy milyen érzelmeket táplálok iránta!?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel,és egyszerűen mostanában nem megy köztünk semmi. Kb a 6. hónapig teljesen bele voltam őrülve, mostanában pedig már szinte unom. Beszél hozzám és belül leszarom amit mond teljes mértékben, igazából szexuálisan sem úgy vonz mint ezelőtt. Vagyis vonzana még mindig, csak ő olyan hogy képes abbahagyni a szexet a felénél, és kimegy a szobából, körbenéz hogy van-e otthon valaki, visszajön, akkor meg percekig csak "pszt, lehet hazajött valaki" meg magyaráz hogy "várj, nézzük meg a gumit" aztán mikor 7.-8. alkalommal nézeti meg a gumit, és 4.szer ugrik le rólam kimenni körbenézni, egyszerűen olyan ideges leszek hogy lelankadok és nem is érdekel, aztán még ő van vérig sértve. Élvezni viszont élvezi a szexet, mert egyszer sikerült már neki 7szer is elélveznie, tehát nem ezzel van a gond, hanem hogy ő olyan parás vagy hogy mondjam, hogy engem teljesen kikészít a hétköznapok alatt. Ma úgy volt hogy megyek hozzá, de felhívtam hogy nem megyek sehova se, mert nincs hozzá kedvem. Ez volt délelőtt kicsivel, most meg kb sírni tudnék hogy mennyire hiányzik, úgy megölelném, meg oda feküdnék a hasára stb.... De ha most ott lennék, akkor 250ig felvinné a vérnyomásom a hülyeségeivel, és leugatnám, aztán hazajönnék. Nem tudom hogy szakítsak vagy maradjunk együtt, mind kettő nagyon megvisel/ne lelkileg. :SS És igazából ő neki sem szeretnék fájdalmat. Úgy lenne a legjobb ha ő azt mondaná hogy már nem szeret, és én akkor eltűnnék, aztán megnyugodnék hogy összejön valakivel, akivel boldog. Mondtam már ezt neki, aztán elkezdett úgy sírni mint az állat, meg teljesen kiborult lelkileg, szét tépte a pulcsiját, épp csak nem sikitott, és napokig csak sírt nekem hogy "nekem te kellesz, ne menj sehova, veled akarok lenni" tehát szeret, de változni viszont nem hajlandó. Nem értem én ezt. Valaki mondjon valamit mert teljes mértékben tanácstalan vagyok, látszik is szerintem az írásomon, mert össze-vissza fogalmazok :S
2011. jan. 9. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak a szexel van a problémám, hanem ez a viselkedés mindenben igaz rá. Mindenhol variál, tele van kérdőjelekkel, bizonytalan, határozatlan, önbizalom hiányos de nagyon, és ezek mindenhol kiütköznek neki. Ami sok helyzetben egyszerűen elviselhetetlenné teszi,nekem legalábbis.
2011. jan. 9. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a csajszival komoly gondok vannak basszus... Irtó labilis lehet, meg... mániákus.

Biztos nagyon aranyos ember, meg rengeteg szerethető tulajdonsága van.

Te tudod, hogy a mániáival együtt tuidsz-e élni, vagy sem...

2011. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, eléggé labilis :S De ezen hogy lehetne segíteni?! Valami megoldás mindig van!!!! Kiakarok tartani mellette, és együtt változtatni ezen, de nem tudom hogy. :S
2011. jan. 9. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

az a baj,hogy ha már nem vágod rá a kérdésre ( hogy szereted-e a csajt) hogy igen szeretem.. akkor v.szeg már kezd elmúlni a szerelem részedről..

viszont erről a mániákus beteges viselkedésével meg kb orvoshoz kéne vinni.. v nemtudom ehhez nm tudok hozzáfűzni semmit


1.de a lényeg hogy megkéne vele beszéld ezt a dolgát.. és ne kiabálj vele stb. hanem nyugodtan, értelmesen mondd el neki..lehet h kiborul 1x de talán végiggondolja h igazad van


2. h ha tartotok 1 kis szünetet, és akkor végiggondolhatod, érezheted,hogy hiányzik-e neked vagy sem..

2011. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, lehet, h szünetet kéne tartanotok, h tisztázd magadban az érzéseidet, és lehet, h közben megismersz egy másik lányt..vagy rájössz, h őt szereted a hülyeségeivel együtt:D
2012. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!