Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hülyít? El vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyít? El vagyok keseredve és azt hiszem beleszerettem.

Figyelt kérdés
Van barátnője, de mégis velem van mindig, eljárkálunk mindenfele, de nem adja jelét hogy többet akarna... barátnőjéről sosem beszél, mindig hív...és tudom hogyha rákérdeznék h ezt mégis miért csinálja, csak visszakérdezne, hogy "mit? nem csinálok én semmit", mintha teljesen természetes lenne neki ez az állapot..
2011. jan. 8. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem a nőt lássa benned hanem csak egy havert semmi több,akivel lehet lógni.Jobb lenne ha kiszeretnél belőle mert ebből csak te fogsz kijönni rosszul!
2011. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak haver vagy neki és semmi több. nem tetszel neki, de jó fejnek tart és szeret veled lógni. bár az is lehet, hogy egyszer szívesen megdugna... ez lehetséges még.
2011. jan. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nem hülyítés. a hülyítés az lenne, hogy ha történnének köztetek dolgok, csók, vagy több a bnője mellett. így szimplán haver v barát vagy neki, akivel jól érzi magát.
2011. jan. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!