Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat hogy egy komolyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy egy komolytalan lány összejön egy komoly fiúval, de idővel a lány is megkomolyodik a barátja mellett?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy van egy olyan lány aki úgymond még éretlen/komolytalan egy kapcsolat(ban/hoz), de van egy komolyabb gondolkodású barátja.

A csajnak még kell a szórakozás, a haverok a "szabad" élet, flörtölgetések, de a srác már a jövőt tervezi.


Előfordulhat hogy együtt maradnak kb másfél-2 évig is és eközben a csajszi nem lépett félre csak mondjuk sok veszekedés volt ez miatt a kapcsolatban, akkor előfordulhat hogy pár év múlva a csajszi felhagy ezzel a "kislányos" életmóddal és megkomolyodik akárcsak a barátja? Vagy általában az emberek akkor kötik le magukat egy ember mellett ha kibulizták/kiszórakozták magukat??


Bocsi ha értelmetlen:S


2009. jan. 29. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány (23) vagyok, komoly, a párom (24) pedig felelőtlen, komolytalan, gyerekes. Nem sikerült megkomolyítanom. De lehet te szerencsés leszel és sikerül. Attól is függ, hány évesek vagytok.
2009. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A barátom eléggé komolynak tűnik nekem viszont ő az első komoly kapcsim és egyre jobban érzem azt hogy "kikéne élnem" magam. Én 17 vagyok ő 19 éves
2009. jan. 29. 23:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Viszont nem akarom elhagyni,mert szeretem és nem nagyon tudok belegondolni milyen lenne nélküle
2009. jan. 29. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esete válogatja. Vagyis inkább embere. Nekem 21 évesen volt egy barátnőm. Egyidősek voltunk és jártunk kb egy évig. Az illető híresen megbízhatatlannak és komolytalannak bizonyult, nemcsak számomra. Szakitottunk és mindenki élte tovább a saját életét. Nem túl rég ismét összefutottunk (14 év után), ő már kétszer elvált de természetre épp olyan maradt, mint volt. Szóval...
2009. jan. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nah azt képzeljétek el, amikor két komolytalan kerül össze :D a párom folyton hajtotta a lányokat, mindig bulizott, egyik napról a másikra élt, én kb a női megfelelője voltam. összekerültünk, egy hónap után egymás nélkül a boltba se mentünk le :) mindketten megkomolyodtunk abban a kapcsolatban. Aztán sajnos szétmentünk. Most ugyanazt csinálja mint régen, és én is...
2009. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fordítva van rá példa az ismeretségemben, lehet működik így is:)
2009. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem mondom magam annyira gyerekesnek és megbízható vagyok, őszinte szal nem az a tipikus bulizós fajta, sose voltam discoba vhogy nem is érdekel, de van mikor szabadságra vágyom. Mondjuk a párom nagyon ragaszkodó típus így eléggé "rövid" pórázon vagyok :S
2009. jan. 30. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!