Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mit tennétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit tennétek meg a pasitokért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az én barátnőmnek hosszú a haja, és én meg azt szeretném hogz vágassa rövidre. Szerintetek mit tegyek?
2011. jan. 8. 17:55
 1/10 nielindi ***** válasza:
kérd meg szépen, h vágassa le. ha nem akarja, mert neki így jo, ezt szereti, akkor nem tudsz mit csinálni. mégsem eshetsz neki ollóval, amikor ő alszik.
2011. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez most komolyan zavar téged?


És te mit tennél meg a barátnődért?


Szerintem amugy egy csajnak inkább legyen hosszú haja mint rövid. Mármint én a hosszú hajúakat részesítem előnyben.


Nálam kizáró ok a rövd haj tüsisebb haj....

2011. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Leginkább kérdezd meg őt, hogy mit szólna hozzá!
2011. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én meg alig birom már kivárni míg megnől a haja...fiús csajt akarsz vagy mivan?

sztem a hosszú haj hozzátartozik 1 csajhoz

2011. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Micsoda problémáid vanak hihetetlen. egyébként jobb egy hosszúhajú csaj. Te rosszul vagy összerakva nem hogy elhagyna a csajod! Talán majd megjön az esze.
2011. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát biztos sok mindent megtennék érte ha szeretem, de ezt tuti nem. Nehogy már, mit gondol egyes pasi magáról? Megmondanám, édes, nekem kell utána együtt élni vele, nem neked, ha így nem tetszem, mehetsz széllel szembe, majd jön más, akinek majd úgy tetszem ahogy vagyok és nem akar megváltoztatni...

20,L

2011. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
keres egy transzit .!
2011. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Rövid haj?:(

Ha azt akarod, hogy elhagyjon, akkor kérd meg rá...

2011. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem feltétlenül akarom megváltoztatni. Szeretem így is úgy is. Csak nah. És van akinek a hosszú teccik (jegyzem meg egy jópár csajon nekem is.) nekem a rövid lécci ne a szépségérzetemet kritizáljátok. :)
2011. jan. 8. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:

én le nem vágatnám a hajam senki kedvéért sem (pedig ajánlottak már érte kemény összegeket!).

de megpróbálhatod felvetni a lánynak, persze óvatosan, hogy vajon hogy állna neki, vagy olyan tálalásban, hogy 'sosem volt még rövid hajad?' finom kezdéssel, hátha ő nem ragaszkodik annyira a hajához, mint pl. én, vagy itt válaszoló néhány nőtársam. és lehet, hogy ő pl. olyan, akinek a rövid hajhoz egy kis biztatás kell, és a végén neki is jobban fog úgy tetszeni.

ne elvárás legyen Tőled, ne ultimátum, csak mondd, hogy szerinted jól állna neki. simán lehet, hogy mindketten jól jártok majd.

2011. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!