Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak hasznos tippjeitek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak hasznos tippjeitek? Komoly választ, kort és nemet kérnék.22f

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm soha,de egyre jobban vágyom rá..

A probléma az h nincs önbizalmam és félénk vagyok,nehezen ismerkedem, illetve nem tartom magam férfiasnak sem, sem kinézetre sem máshogy..Nehezen tudom elképzelni h kellek én egy lánynak..bátortalan vagyok.

A munka miatt mivel éjjel dolgozom (suli mellett) nem igazán tudok eljárni bulizni..bár nem vagyok egy nagy bulizós. Barátaim sincsenek igazán csak egy-ketztő..


2011. jan. 7. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Először próbálkozz szerintem interneten, biztosan van olyan lány aki szeretne... tapasztalatból mondom 17/f
2011. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már ptóbáltam a netes dolgot, nem igazán jött be..hiába írtam v nem írt vissza,vagy késöbb elakadt a dolog..
2011. jan. 7. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

felmész mondjuk Chat.hu-ra (tudom, nem épp a nivószint magas, de két perc alatt kiderül, ki az, akivel nem lehet beszélgetni)


Bemész pár szobába, beszélgetsz, vagy vársz, hátha rád ír valaki.


Aztán beszélgetsz. Nem nyomulsz, nem akarod leszólítani, csak beszélgetsz mindenféléről. Próbáld ki. Egy idő után magad is meglepődsz majd, hogy a lányok ugyanolyan emberek, mint te, vagy bárki más. És utána sokkalta könnyebb :) Arról nem is beszélve, hogy ott is vannak olyan lányok, akik pont ugyanúgy társat keresnek, mint te. Próbálkozol, hátha pont ott akadsz rá arra, akit keresel.


Persze bármilyen chat jó, csak beszélgess! Ezt is tanulni kell. Gyorsan rájössz, mik azok, amik viccesek, mik azok a megnyilvánulások, amik hazugak, és egyáltalán, az emberi lélek rejtelmeire. És semmiképp ne szívd mellre, ha elutasítanak. Ezt is csak gyakorolni kell. Ami fontos: sose próbáld máshogy beállítani magad. A hibáid is hozzád tartoznak. Persze ez nem azt jelenti, hogy folyton csak meséld, milyen béna alak vagy. Egyszerűen mesélj magadról: biztos vannak vágyaid, céljaid, terveid. Vannak tuti mindenféle régi történeteid, élményeid. Csak irkálj, amíg érzed, hogy a másik oldal vevő rá. Ha nem az, észre fogod venni :)


Szóval, csak lágyan, lazán. Ne görcsölj rá, akkor nem fog menni. Csak sodródj az árral, legyél nyitott a világra. Mire észreveszed, már horogra is akadtál :) A szerelem mindig ott, és akkor csap le, amikor a legkevésbé várnád.


Egy a szabály: NE görcsölj. Ne küzdj, ne sajnáld magad. Ez egy dolog, te pedig kinyílsz a világra, nem zárod be az ajtódat, megismered az embereket magad körül, és hidd el, valahol ottan koslat az a lány, akinek ugyanez a gondja, és éppen arra vár, hogy jöjjön egy srác, aki rányitja az ajtót. Neked csak meg kell találnod :) Vagy hagyni, hogy megtaláljon :)

2011. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
köszi utolsó ez nekem is nagyon hasznos volt:)
2011. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mellesleg vannak olyan lányok akik direkt az önbizalom hiányosokra szálnak rá hogy csellel kifosszák a pénztárcádat és a szívedet úgyhogy vigyáz!!!!
2011. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
19/f utolsó voltam
2011. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sir Butcher, nagyon tetszik a hozzáállásod! :)

Kedves Kérdező, én is valami hasonlót javasoltam volna, de ilyen jól biztos, hogy nem tudtam volna összeszedni...

22/L

2011. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sir butcher!


amit irtal kib.szott módon költői.van benne valami.

mondjuk én máshogy éltem mindíg meg a nőket,ilyen jellegű gondjaim nincsenek kb 14 éves korom óta.most találkoztam olyan nővel aki sztem nagyon jó lessz mert kivan a csaj nagyon,és megdumáltuk azt csinálhatok vele amit akarok:)))))

hát már rámfért egy igazán jó nő,mert a ribiktől már teljesen belefásultam az egészbe.

24/ff

2011. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!