Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek akkor ha barátnömne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha barátnömnek baja van de mikor megkérdezem tölle, hogy mi a baj azt válaszolja, hogy semmi töbször is?

Figyelt kérdés
ilyenkor egy idö után agyf...szt kapok.
2011. jan. 7. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Hagyd békén.

Amúgy az ilyen tipusú emberekkel nem lehet mit kezdeni. Meggyőzik magukat arról, hogy őket mindenki utálja, aztán meg leszúrnak mindenkit h milyen bunkó h nem törődnek vele.

2011. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy szóljon, ha segíthetsz, és hagyd.
2011. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy neked elmondhatja ha van valami és maradj ott vele de ne beszélj hozzá elöbb utobb megtöri acsendet
2011. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

öleld meg és adj Neki egy hatalmas puszit! aztán mondd meg Neki, hogy számíthat Rád és nyugodtan elmondhatja...

ismerős :)

2011. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
A fenéket! Sz@rj a fejére! Az ilyen sértődős p*csa jobbat úgysem érdemel..
2011. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem is ilyen...de ilyenkor hagyom, h lenyugodjon, és ha hiányzom neki, akkor szól, vagy vmi..de am az agyfasz engem is kerülget..most is :@
2011. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

barátom az a helyzet, hogy ez nem csak nálatok van így. Barátnőd a fontos dolgairól sosem fog beszélni veled rendesen hidd el tudom. Szerintem hagyd békén ha annyira fontos neki akkor majd elmondja ha meg nem akkor had üsse meg a guta :D

Csak arra vigyázz, hogy mikor kérdezi, hogy mi volt ekkor meg akkor veled akkor te is maradj titokzatos. Lehet nem javít a helyzeteden de ennél rosszabb se igen lehet :D

2011. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és mivan ha télleg nincs semmi baja?

most magambol indultam ki mert a barátom tölem is kérdi h mi a bajom miközbe semmi bajom sincs de ö csak mondja h dee van valami bajood.pedig nincsis:d

2011. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
onnan tudom mert ugy értettem ezt az egész kérdést,hogy mondjuk beszélgetek vele a valamit sértönek talál bocsánatot kérek de tovább duzzog csöndben van morcos de mégis azt mondja h nincs semmi baja pedig nyilvánvaló, hogy van
2011. jan. 7. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:

banyek, hány hosszú évig csináltam ugyanezt... :D

és néha még most is, pedig letelt a 25. évem fele... nehéz róla leszokni, pedig tényleg jó nagy hülyeség.


tehát mint a másik fél, aki jártas a semmibajom témában :D írom, hogy igen, van baja. sértett, és Tőled várja, hogy kitalált, mi is az ő baja. ha tovább kérdezősködsz, elő fog kerülni a "magadtól is rájöhetnél" reakció is. vagy rájössz magadtól, és megbeszélitek, vagy hagyod a francba. egyedfüggő, hogy mennyi idő után (órák, napok), de napirendre fog térni fölötte.

meg remélhetőleg kinövi.

2011. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!