Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit higgyek, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit higgyek, mit tegyek, mivan?

Figyelt kérdés

Az exemmel újrakezdtük a kapcsolatot... kb. 1 hete,pont szilveszter előtt. Eddig oké minden, de én úgy érzem, nem is vagyok számára fontos.. 4 fal közt puszilgat,csókolgat,bújik, ma pedig mikor összefutottunk egy puszit nem bírt az arcomra nyomni... Mi baja van,szégyell?? Igen,tudom le kéne ülnöm vele megbeszélni, de én kajak nem értem meg ezt az embert.. ahhoz képest,hogy egy évig voltunk együtt megváltozott.. sehol nincs már az a figyelmes srác, de egyszerűen nem tudom kiismerni.. Mit kéne tennem azonkívül hogy beszélek vele? És ha utána sem változik? Meg amúgyis hogy lehet elérni,hogy ő keressen és fontos legyek neki? Nem szoktam hisztizni, nem vagyok egy hülye p*csa, de komolyan minek keresett akkor meg, ha ennyire idióta,hogy elbassza megint a kapcsolatot.. ? Mikor meg együtt vagyunk kettesben,majd meg tudnám zabálni, úgy ölel magához,mint egy szerelmes.. ideges vagyok :(

18/L


2011. jan. 7. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem bír adni még egy puszit se az utcán, akkor ott már bajok vannak. Szerintem várj 1-2 hetet, és ha nem változik, akkor dobd. Sose értettem az ilyet.

20F

2011. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is szilveszter előtt kezdtük újra a kapcsolatot... és nálunk is hasonló a helyzet, 4 fal között agyonölel, csókol, minden, de ha az utcán megyünk, még egymás kezét se fogjuk. Tény, hogy tegnap is kint voltunk az utcán (megintcsak egymás mellett sétáltunk, nem fogtuk egymás kezét...), és egyszercsak adott egy szájrapuszit. Eddig még ez se volt (mióta újrakezdtük). De ennyi.

Remélem hogy azért 1-2 héten belül megváltozik ez a dolog...

19/L

2011. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem akar felvállalni , kérdezz rá nála konkrétan h miért van ez !
2011. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!