Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt mire véljem? Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem? Ez a fiú is csak átakar verni?

Figyelt kérdés

Kb.2héttel ezelőtt bevallotta,hogy tetszek neki(de már többen is mondták régen,hogy biztos bejövök neki) én is bevallottam neki,hogy ő is tetszik nekem.Aztán se kép se hang mert ugye karácsony,szilveszter meg minden és én fel se mentem msn-re. Tegnap megkérdezte,hogy én letiltottam őt?azt hitte,hogy letiltottam mert haragszok rá vagy valami..mert nem vagyok fent msnen..elég furcsán viselkedett mert rám se nézett hozzám se szólt és inkább más lányokkal foglakozott nekem még annyit se mondott,hogy sz*rlak le vagy valami.. Mondtam,hogy nem tiltottam le csak nem mentem fel, mert nem volt miért,és amúgy is tanulnom kellet elég sokat.. Mondta,hogy ma legyek fent 5körül de ha akkor nem lesz akkor olyan 7

-8 felé... Itt várok rá már mióta de semmi.. De azért iwiw-re belép. Szünetbe még az is csoda,ha odajön hozzám és kinyög valamit.. Mintha ott se lennék.. Más lányokat majd körbe nyal nekem azt órán meg jó vagyok én is.. Ha kezdeményezek hiába.. Egyszerűen nem értem.. Ennyire félénk lenne?vagy mi?nem szoktam az emberek fejét leharapni..


2011. jan. 6. 19:27
 1/5 Kamuuu ***** válasza:
Azt hiszi haragszol rá és azt akarja foglalkozz vele jó idióta 1 srác... majd késöbb jobb lesz hidd el de most féltékenykedik meg téged is azzá akar tenni és nem tudja belátni hogy ez hülyeség :)
2011. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Nem akar átverni. Csak rosszul esett neki ,hogy azt hitte nem érdekled:( Ezért megpróbált "elfelejteni" téged. Most meg azt gondolja, hogy megint nem lennél fent, ezért be se jelentkezik. Kicsit berágott rád:S
2011. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
DE hát nem tettem semmit -.-" egész éjjel tanultam napokon át még annak is örültem ha délután 6kor letudtam pihenni nem h még álljak neki msn-ezni..
2011. jan. 6. 19:55
 4/5 Kamuuu ***** válasza:
Jó de figy ő ezt nem tudja szerintem van a srácban 1 kis szerelem is azért ilyen... szóval találj ki valamit hogy jobb legyen és akkor megoldódik minden menj oda hozzá élőben vagy ilyesmi...
2011. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ő ezt nem tudhatta. Azt gondolta tojsz rá és azért nem mész fel:( Ezt meg kéne beszélned vele, hogy miért voltál távol, de úgy is ,hogy elhiggye.
2011. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!