Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy bolondultatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy bolondultatok ki abból a fiúból, akibe több éven át szerelmesen voltatok? = (

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az enyém elég gáz történet. Az egyik legjobb barátom volt, mikor egyszercsak beütött a ménkű (ahogy mondani szokás) és valahogy többet éreztem már, mint barátság. Nekem ez a korszak elég sokáig tartott amíg úgymond kilábaltam belőle. Rájöttem, hogy elsősorban barátként van rá szükségem és ebből nem lehet több, mivel ő csak barátként szeret.
2011. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi két hónapot jártunk (az nem sok) de szerelmes lettem belé és nem tudtam utána kiszeretni belőle. 2 évre rá újra összejöttünk és azóta 3 hónapja együtt vagyunk, és úgy tűnik ez tartósabb lesz (mert ez most már nem csak kézenfogás egy-két csókos szitu lesz)

De ha szakítanánk, vagy csak simán nem jöttünk volna újra össze, akkor se tudnék sehogy kiszeretni belőle.

2011. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb 4 éven keresztül "szerelmes" voltam egy srácba, majd egyszerűen fokozatosan elfelejtettem....
2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idő,és egy másik fiú begyógyít minden sebet.Talán egyszer.Bár a tüske a szívedben marad.
2011. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az idő segített több mint 4 éven át szerelmes voltam egy fiúba!mondjuk úgy h plátói szerelem volt,ő elöszőr kezdeményezett elkérte a számom én meg elutasítottam,utána jöttem rá hogy tetszik,és minden nap láttam és naprol-napra jobban szerettem őt!!én nem mertem lépni ő irányába,és ő se lépett többet felém!!lett barátnője,amikor elöszőr megláttam őket megszakadt a szívem és nagyon szenvedek,még a mai napig is gondolok rá ,de már nem fáj,csak jó érzéssel tölt el ha rá gondolok,és remélem boldog azzal a lánnyal akivel van,én nem vok önző örülök az ő boldogságának!!!!szóval az idő a gyógyír mindenre,és új kapcsolatok teremtése!!
2011. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sose gondoltam volna hogy el tudom felejteni.. erre egyszer csak hoppá.. jött valaki az életembe aki mindent megváltoztatott ♥

18/L

2011. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2. válaszolonak hogy érted el hogy ujból együtt legyetek? mi 1 éve vagyunk külön és most sokat beszélgetünk meg találkozni is szeretne velem, meg meg akar csokolni, de fél ujrakezdeni.. szerinted mit csináljak ?
2011. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!