Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az esély rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
Anya barátnője 42 éves, a férjével 16 éves koruktól van együtt, van két kislányuk. Mennyi rá az esély, hogy mi örökre együtt maradunk? 17 évesek vagyunk, 15 éves korunktól vagyunk együtt, én vagyok az első barátnője, velem csókolózott/feküdt le először. Én nagyon szerelmes vagyok belé, és ugylátom rajta hogy ő is. Félek, hogy mivel én vagyok neki az első majd kiakar próbálni másokat is, kiakarja magát élni ilyenek. Én mindig is érettebb voltam a koromnál, én már most ugy érzem hogy vele akarom leélni az életem, és még most őis ugyan igy érez aztmondta, én készen állnék már most hogy összeköltözzünk. Szerintetek? Meddig fog tartani?
2011. jan. 6. 13:56
 1/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ha nagyon szeret téged, akkor nem akarja más nővel kipróbálni. A hűség rendkívül fontos, de ha valaki szerelmes, olyankor csak a kedvese létezik számára:)

Még viszonylag fiatalok vagytok, ugyanakkor esély van arra ,hogy együtt maradjatok:) Ez csak tőletek függ.

2011. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én első komoly barátomnak is 16 éves koruk óta együtt vannak a szülei. Mi 3 évig voltunk együtt, én 16 voltam, ő 15, mikor összejöttünk. Az egész család azt hitte, életre szóló kapcsolat lesz, de aztán mégse. Sose tudni.
2011. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem anyam es apam 15 eves korukban ismerkedtek meg, egymasba szerettek, de akkor meg nem tortent semmi. Kesobb, kb. 10 ev elteltevel apam egyik naprol a masikra megkerte anyam kezet, es az eskuvon anyam mar 2 honapos terhes volt a batyammal.:)
2011. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fülünyúl ***** válasza:

Nem sok esély van rá, hogy egy életre együtt maradtok. Jó esetben pár év bizonyára lehet, de mindketten még gyerekek vagytok, nőttök, értek és változtok is. Ez a változás pedig hozhat olyan eredményeket, ami miatt nem fogtok együtt maradni. Valamint bejöhet a képbe valamelyikőtöknél, hogy másba szeret bele. Ezt meggyorsíthatja egy szétválás, ha pl. mindketten más felsőoktatási intézménybe mentek - új környezet, új emberek, ti pedig egymástól távol.


Ezt a "ki akarja élni magát" dolgot sokan mondogatják mintha valami természetes dolog lenne, pedig akkora oltári f@szság, hogy nagyobbat elképzelni nem tudnék. Aki ki akarja élni magát, az annyit takar, hogy képtelen egy partnert szeretni, bizonytalan, keresgél, keresi a legjobbat, próbálkozik, vagy csak élvezetet hajhász és a partnerek váltogatása okoz neki szexuális változatosságot. Szóval ilyen kiélést csak a sekélyes és bizonytalan emberek csinálnak, jobb az ilyenekkel nem összeállni. Később sem, mert ezek az emberek soha nem fognak tudni feltétel nélkül egy embert szeretni évtizedeken át, mindig kikacsintanak majd friss húsra, legalább már csak önigazolás céljából, hogy még mindig tud hódítani.


Szóval ne reménykedj nagyon abban, hogy ez a kapcsolatotok életre fog szólni. Pláne, ha valamelyikőtöknél bejön ez a "kiélős" dili.

2011. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ki akarja élni magát, ezt a mai hülye felfogás sulykolja az emberekbe, hogy attól vagy menő, ha több emberrel feküdtél már le, mint a barátaid. A párkeresés arról szól, hogy addig keresel, amíg meg nem találd azt, akivel boldogan leélheted az életedet. Ha valaki olyan szerencsés, hogy már az első emberben, akivel jár megtalálja ezt a társat, miért keresne utána tovább?

Évszázadokon keresztül rengeteg pár élte le úgy az életét, hogy csak egymással feküdtek le, ráadásul legtöbbször csak azután, hogy összeházasodtak. Voltak persze olyanok, akik szeretőt tartottak, de ezeket az embereket gyakran a szüleik adták össze, nem maguknak választottak házastársat. Ma már magadnak választasz, akit akarsz, és ha úgy érzed, boldog leszel vele, ne hagyd, hogy bebeszéljék neked ezt a kiélős baromságot!

2011. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a barátom könnyen befolyásolható,könnyen belelehet vinni a hülyeségbe, semmire nem emr nemet mondani a haverjainak mert nem akar velük rosszba lenni amikor pl téli szünet volt és nincs suli ilyenkor nagyon aranyos velem ''kinyalja a seggem'' minden percben velem akar lenni minden tökéletes köztünk. de amikor megkezdődik a suli teljesen megváltozik. . olyankor alig akar találkozni, bunkóbb velem, és na teljesen máshogy viselkedik mintha nem szeretne. nemértem mi van rá ilyen hatással, amikor hosszabb idejig külön van a haverjaitól olyan mint egy álom, de miután közéjük kerül mintha hirtelen nem is kellenék. ezért félek. nemtudom mire vélni ezt az egészet
2011. jan. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!