Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Adott két kűlsőre teljesen egyforma lány, mert ikrek!

Az 1. nagyon nyitott természetű, folyton veletek van, keresi a társaságotokat, cigizik, (bár a srác is, így szünetekben is együtt vannak), mindig mosolyog, nem öltözik túl ízlésesen, nem sminkeli magát, a haja sem szép.

A 2. zárkózottabb, szeretne veletek lenni, de nincs sok közös téma, és nem mer folyton veletek lenni, mert fél, hogy nyomulásnak tűnne, nem cigizik (így szünetekben bent marad a fiúk kint vannak), ő is mosolyog, de nincs meg a szemkontaktus, ízlésesen öltözik, sminkeli magát, szép a haja.

Melyiket választanátok?


2011. jan. 6. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
második:)
2011. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ebből úgy tűnik, hogy te vagy a második, és így elfogult a leírásod. :)


De ha ikrek lennének, akkor én mindkettővel összejönnék. Régi álmom, hogy egy iker párral éljünk 3-asban.


F/22

2011. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok, osztálytársaim. Igaz a második a legjobb barátnőm.
2011. jan. 6. 11:56
 4/7 Rainmaker ***** válasza:
Hááát, én inkább az elsőt választanám, bár nem szeretem a cigiző lányokat. Fontos, hogy az emberek valamilyen szinten passzoljanak belsőleg egymáshoz, különben a kapcsolatban valaki alárendelt lesz.
2011. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát elvinném az elsőt,aztán elmondanám,hogy nekem is van egy egypetéjű ikrem külföldön ösztöndíjjal,és mikor szakítok az elsővel,összejönnék a másodikkal,mint a saját ikertestvérem. A'la Barney :D
2011. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyertelmuen masodik, am ismerem a szitut nekem is voltak iker osztalytarsaim 1-4be es ottis pont igy volt, az egyik extrovertalt dominansabb nyosteny volt, a masik pedig zarkozottabb de kedvesebb:D 19/F
2011. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Masadik...de szerintem biztasd minel jobban h legyen felszabadultabb....hivd el szorakozni minnel gyakrabban...persze ne annyira h cigizni fogjo v ilyesmi
2011. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!