Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy még jobban vonzódjon hozzám?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy tetszem neki, de sztem nem tudja pontosan mit is akar. és még csak 2 hete járunk....

Az furcsa volt hogy Ő kezdeményezte az egészet, most meg elég visszahúzódó lett....

Arra gondolok, hogy kiábrándult belőlem, vagy nemtudom.

Kedves vagyok vele, jókat beszélgetünk megnevettetjük egymást, még a csók is megy de nehézkesen tudom rávenni.

azt érzem hogy valami elszállt az első találkozásunkhoz képest...

De ha nem akarja fojtani, miért nem közli velem?!

Valami ötlet, hogyan tudnám felszítani a tüzet?

Még tartok attól is, hogy ha "oda" kerül majd a sor esetleg szakítunk is, merthogy elég sz*r vagyok az ágyban...:S

18/F

Ő 19/L


2011. jan. 6. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Tulsagosan rakattantal es ez elijeszti. Minel inkabb erolteted annal jobban. Lehet h neked elso, neki te gondolom nem, es ugy van vele hogy basszus meg csak csokoloztunk parszor, mire indult igy be??

A tapadosak nem jonnek be senkinek, vegyel vissza. Vard ki hogy o keressen, ne "uldozd". Ne ugorj mindig elso szora, ne erj ra te se mindig, es ugy altalaban ne bele kapaszkodj, ne rola szoljon az eleted, hanem a sajat eletedben biztosits neki egy kis (idovel novekvo) helyet ahol o jol erzi magat.

2011. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

rendben, de azt sem szeretném, hogy emiatt azt érezze, hogy nekem minden programom fontosabb mint Ő.

Tehát, hogy nem elég fontos, és nem szeretem eléggé. Legszívesebben minden percemet vele tölteném, és ezzel Ő is így volt kb. a 3. talinkig...

2011. jan. 6. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!