Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért barna a barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért barna a barátnőmnek a lába a puncijánál?

Figyelt kérdés
nem tudom értiteke.. nem az egész combja hanem ott egy kis rész a puncijánál..
2011. jan. 5. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Olyan a színe és kész. Ezen miért akadsz fent?
2011. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem tom miért de nekem is olyan. ez normális
2011. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ne zavarjon (legalábbis engem nem zavarna)

nyald fényesen fehérre :)

17/f

2011. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
azért, mert érzem rajta, hogy kellemetlen neki.. és utálok félhomályban szexelni vele.
2011. jan. 5. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy "intelligens" ismerősöm szerint ez annak a jele hogy van benne egy-két vonóval. Azt nem tudom hogy így van-e, de szerintem állati szexi. Ha erről sikerül őt is meggyőznöd, talán kevésbé lesz szégyenlős.

Amúgy nem sok olyan nőt ismerek aki tökéletesen elégedett a testével. Az egyetlen amit ilyenkor tehetsz, hogy újra és újra meggyőzöd róla hogy milyen gyönyörűnek találod.

2011. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ezek szerint ez normális?
2011. jan. 5. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
A hivatalos biosz tétel szerint a lágyék környéke (pontosabban pasiknál a zacsi, lányoknál a nagyajkak) erősebben pigmentált. Hozzáértő(nek látszó) válaszolók szerint (ugyanitt, másik kérdés) csak a lakosság 10-15 százalékán elég erős a különbség hogy látványos legyen. Így vagy úgy, de teljesen normális. (Feltételezve hogy amikor azt mondtad "a lába" azt nem pont úgy értetted hogy tényleg a lába)
2011. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de egy kicsit a combjának a belső része barnás, mintha ki lenne dörzsölődve.. nem tudom..de csak a puncijától olyan 10centis területen
2011. jan. 5. 22:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még az is lehet hogy hiperpigmentáció, májfolt vagy ilyesmi. Akkor is normális. Akkor is azt javaslom győzd meg róla, hogy pont így tetszik neked.
2011. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ezt teszem!!:) még sosem voltam ennyire szerelmes, sőt eddig nem is voltam
2011. jan. 5. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!