Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek barna folyása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek barna folyása volt? 17F

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első pettingünk, nála éjszakáztam. :) Nagyon élveztük mindketten! Odafigyeltem hogy legyen előjáték, sikeres is volt mert rendszeresen folyt és nagyon sok volt a punci nedv. :) A csiklóhoz is csak nedves ujjal nyúltam. A nagy élvezet közepette, többek között megujjaztam a barátnőmet. Állítása szerint előszőr fájt neki eléggé utána viszont csakis kellemes élményekben volt része. Azt mondja, még tágulnia kell neki(megjegyzés: a szűzhártyája már nincs meg mert egy ostoba srác elvette tőle) és szerintem is így van! Reggel, amikor megint pettingeltünk, láttam hogy valami a vaginája belső falánál egy kicsit pirosas a hüvely környékén, állítása szerint szúrt, fájt neki ott. Reggel a párnáján sok sok kis barna folt volt (a petting elött nem voltak ott!) A foltokat leginkább a kiöntött kakaóhoz tudnám hasonlítan! Milye volt a barátnőmnekM Barna folyása?
2010. nov. 5. 07:26
 1/6 bakfitty ***** válasza:
39%
beszart b+
2010. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felsértetted neki? Amúgy hogy került a párnájára? :D
2010. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bakfitty ***** válasza:
39%
a száján szart b+
2010. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Timi: ) ***** válasza:

hmmm,szerintem menstruáció vége,vagy kezdete volt inkább...

kérdezd meg tőle!

23/L

2010. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

8:50


Timi: ) válasza:


hmmm,szerintem menstruáció vége,vagy kezdete volt inkább...

kérdezd meg tőle!

23/L


Igen pontosan! :) :) A menstruációja után egy két nappal pettingeltünk, szal az lesz a válasz a kérdésemre! :) Köszönöm a választ!

2010. nov. 5. 08:57
 6/6 Timi: ) ***** válasza:
Szívesen : )
2010. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!