Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikus tippek hétvégére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus tippek hétvégére ilyen hideg időben?

Figyelt kérdés
Barátomnak szeretnék valami újszerű meglepetést (:
2011. jan. 5. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami kapaszkodó kéne. Korod, kora, hol tartotok?
2011. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen szerű meglepetésre gondolsz? :)
2011. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy kisebb városban lakunk a Dunakanyarban.

Ő 19éves én pedig 17 vagyok.


Sokat tudunk együtt lenni, szerencsére (:

De mostanában nem nagyon megyünk sehová sem pénzhiány vagy rossz idő miatt..


Viszont szeretnék valamit összehozni, szeretném ha igazán jól érezhetnénk magunkat (:

2011. jan. 5. 20:04
 4/7 A kérdező kommentje:

Most nem feltétlen "testi meglepire" gondoltam..

Inkább valami olyanra amitől jól érezhetjük magunkat és kicsit feldobódhatnak az érzelmeink (:

2011. jan. 5. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy vendégház a hóborította erdőben kilométerekre a civilizációtól, csak ti ketten, csillagos égbolt, kandalló, medvebőr, de talán, már érted. Mazochisták kirándulni is mehetnek, de legtöbbször ez csak kifogás. (kérdés hogy ez mennyire számítana újszerűnek, ha minden kötél szakad csatolj fel egy strapont az tuti újszerű és meglepő lesz neki. Bááár, manapság már...)
2011. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jól hangzik és igen ez újszerű lenne nekünk.(:


Nem vagyunk ám olyannyira elfajulva, mint manapság a fiatalok egy része..

2011. jan. 5. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jövő hét végén vagy hétköznap még nem tudom , az egyik barátommal összebeszéltünk mert ugye én és ő barátok a nőink szintén barátok és megbeszéltük a sráccal hogy a két csaj tudta nélkül szervezünk egy kis szalonnasütést valahol az erdő mellet egy tónál,és mi persze csak fogjuk és visszük a lányokat semmit sem fognak sejteni :) Mozira meg egyebekre pénzhiány van mert még suliba járok én is így ezt találtuk ki :D
2011. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!