Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kiállsú srác jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kiállsú srác jön be egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Tetszik a suliban egy lány, de nem tudom, hogyan kezdeményezek nála.
2011. jan. 5. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Legyen jóképű

2. Öltözködjön divatosan

3. Legyen jó kommunikációs képessége illetve nagy egoja.

2011. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
4. (ez a legfontosabb) legyen tele pénzzel.
2011. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

remélem az utolsót nem csaj írta, mert nekem pl se oltári nagy egóm, se oltári sok pénzem nincs :S A többi még stimmel :)


16/f

2011. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ma 18:30 - Egy 16 éves csajnak még nem annyira számít a pénz. Az majd 18 fölött lesz iszonyú fontos.
2011. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt most poénból írtad, vagy komolyan?


"öltözködjön divatosan, jó kommunikációs készség.." jézusom..


Mindenkinek más jön be, úgy menj oda hozzá, ahogy vagy, úgy beszélj hozzá ahogy szoktál. Csak bátran!

2011. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 18:33 75%

Én csak kiegészítettem az első kiscsajt. Ne higgyétek, hogy nem számít nekik a pénz... Nagyon is számít. Kellenek nekik a csini rucik, meg a csillogó-villogó vadiúj mobiltelefonok...

2011. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a divatos öltözködésbe benne vannak ilyen dakine element etnies ruhák meg csőgatya?:D
2011. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezek borzasztó fontosak lehetnek..

Hogy a p*csába voltam meg nélkülük 16 évesen..


Akkor itt a válasz Kérdező!

Mit szeretnél?


Egy aranyos, kedves barátnőt, aki téged szeret és jól érzed magad vele,


vagy:

Egy kirakatba helyezhető csili-vili csudarucis, divatmajmot, akivel beszélgetni se tudsz, viszont jó sok pénzedbe kerül, meg hát neked is divatolnod kell.. csak nehogy leszáradjon a f@rkad tőle..

2011. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kedves aranyos figyeljen rá ne ragadjon ne akadjon ki mindenen próbálja megérteni a csaját nézzen ki valahogy és ne legyen önfejű és ne akarjon 2 hét után szexelni
2011. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legyen őszinte, ne "színészkedéssel" próbáljon szimpatikus lenni. :)

Külső... Adjon magára, de nekem a divat nem fontos, az illető érezze magát jól, és neki álljon jól a ruha/frizura.

16/L

2011. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!