Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy építsek fel ebből kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy építsek fel ebből kapcsolatot, ha csak szexnek indult?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy srác, akit még ősszel ismertem meg egy buliban....bnőm volt osztálytársa...akkor pár mondatot váltottunk, aztán levelezgetni kezdtünk, de engem nem érdekelt a srác, mert valakibe épp bele voltam esve...aztán az egyik bulin végigcsókolóztuk az estét, aztán felhívott magához, de nem mentem fel...aztán megint levelezgetés, és megbeszéltük,hogy majd valamikor szexelünk (ez így azért volt kényelmes, mert nem gondoltam, hogy valaha is érezni fogok iránta bármit, és nem akartam, hogy többet gondoljon a dologba)...aztán pár napja megint egy buliban egész este kavartunk, és megint nem mentem fel hozzá...és rájöttem, hogy konkrétan bele vagyok esve, és nem is az a pasi kell, aki idáig lefoglalt, hanem csak ő....hogy hozzam ezt helyre? mert kb ha találkoznánk akkor csak a szex miatt, szóval ezek után nem írhatok rá, hogy megigyunk vmit...ja és amúgy pár hónapja ért véget egy két éves kapcsolata....és mindketten 19 évesek vagyunk...
2011. jan. 5. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De, írhatsz rá! Mit veszíthetsz?

Egy volt munkatársammal, mikor nekem egy másfél éves, neki pedig egy két hónapos kapcsolata szakadt meg, randiztunk egyszer kétszer, de kizárólag csak a szex miatt, ér ráadásul még jól be is rúgtam mindkét alkalommal. Aztán úgy voltam vele, ha megismételjük, akkor jó, ha nem akkor is jó. Aztán felajánlotta, hogy mi lenne, hogy egyszer "normálisan" is randiznánk? Nem fűztem hozzá sok reményt, de úgy voltam vele, miért ne, legalább látja, hogy tudok normális is lenni, azután békén hagyjuk egymást.

A randi óta két éve vagyunk együtt és imádjuk egymást. :)

2011. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem veszíthetsz sokat, ha megpróbálod maximum lesz egy jó estéd, így fogd fel, ha meg összejön akkor meg nyertél egy kapcsolatot.
2011. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!