Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rák férfiak! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rák férfiak! Mennyire vagytok szerencsések párkapcsolat ügyben?

Figyelt kérdés
Nő ügyben úgyis mondhatnánk. :D Most kimondottan csak a rák csillagjegyűek érdekelnek. Vagy nők is írhatnak hogy milyen a rák párjával :)
2011. jan. 5. 15:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én egy szűz (mindkét értelemben) srác vagyok, és nem illik rám nagyon sok helyen a szüzek jellemzése. Ugye visszahúzódó, rendszerető, félénk emberek a szüzek. Namármost én imádok a középpontba lenni, minden hétvégén bulizok a haverokkal, csajokkal én értek szót a legjobban a haverjaim közül, a rendrakásról meg ne is beszéljünk.. :D. A horoszkóp szerintem azért igaz sok emberre, mert ők elhiszik, hogy ők ilyenek, és hát az agy irányít mindent. (most le lehet hurrogni, nekem ez a véleményem)

16/f

2011. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

a barátom rák és azt kell mondjam h eddigi tapasztalataim során a rák fiuk a "legjobbak" legalábbis hozzám:)

meg ugy általában nagyon joo sztem bár a párkapcsolatban nem hiszem h olyan szerencsések

2011. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Ne haragudjatok meg de mindenki csak a saját bambasága miatt pancser a párkapcsolat révén én is Rák horoszkópu vagyok és nagyon boldog vagyok a barátnőmmel és

ő is velem :) meg a másik mi az hogy a a rák csillagjegyü emberek hazudnak ? K*rva nagy h*lyeség mert én b*szottul nem szoktam hazudni :) meg ha igaz is lennne a hogy a rákok hazudnak enyi erővel mindenki szal nem kell itt mártirkodni senkinek semm

18/f RÁk

2011. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A férjem Rák, szóval nagyon szerencsés! :-)
2011. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!