Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rák férfiak! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rák férfiak! Mennyire vagytok szerencsések párkapcsolat ügyben?

Figyelt kérdés
Nő ügyben úgyis mondhatnánk. :D Most kimondottan csak a rák csillagjegyűek érdekelnek. Vagy nők is írhatnak hogy milyen a rák párjával :)
2011. jan. 5. 15:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10 évig lehet élni bárkivel:P én szüleim horoszkópilag nem illenek össze és több mint 20 éve együtt vannak és azt mondom tényleg nem illenek össze:P nem gyenge veszekedések. Meg te tipikus oroszlán vagy:) azok ilyennel nem foglalkoznak tényleg;) ahány oroszlánt ismerek mind ilyen gondolkodású (lesz*rják), de nem kell megsértődni. Én viszont hiszek a horoszkóp jellemekben, de a napi meg heti horoszkóp kamuk, sok kamu. Hidd el van értelme, attól hogy 10 vagy 20 év lehet élni együtt, de nem olyan mint egy másik jeggyel;) ez tuti
2011. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hogy milyen rák férfivel a párkapcsolat azt nem tudom, de hogy rák horoszkópú lánynak lenni szívás az biztos. Teljesen igaz rám a rákok jelleme, talán ezért is képzelek bele mindig többet egy kapcsolatba.
2011. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Miért szívás? Én nagyon is szeretem a rák nőket, illik nagyon is a horoszkópomhoz, csak a hazugságtól mászok falra:S én őszínte vagyok és megteszek mindent amit lehet, erre meg átver:/ Pedig ha hű lenne és őszínte akkor nagyon jó lenne a kapcsolat, szinte tökéletes lenne. De ez álom lenne úgy is, nem valóság:S Ha nem verne át füllig szerelmes lennék egy rák horoszkópba.
2011. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mert én pl nem szoktam hazudozni, hanem a becsületes, lelkiismeretes, őszinte lány vagyok akit csak hülyére vesznek és kihasználják a jóindulatomat. :(
2011. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Legyen igazad, nagyon örülnék ha tényleg olyan vagy amit írtál és akarom hinni. Az is igaz, hogy ugyan ezeket a dolgokat hittem el egy lányban és csalódtam. Ugyan ezeket mondta magáról amit te is. Na, de én örülök ha te tényleg őszínte vagy, ezzel tuti megfognál engem. Nekem igen is a belső fontos, hogy őszínte legyen, sose használnám ki és én is becsületes vagyok. A rákokhoz visszatérve, állítólag halak a legideális számukra és szerintem igaz lehet, de mégis csalódtam:S Igen is szeretnék egy rák nőt, de melyik rák nőben bizhatok meg? Hiszem, hogy van köztük aki őszínte csak szerencsém nincs hozzá:( pedig szeretném, nah mindegy. Biztos van rendes rák férfi is, nem mindenki egyforma.
2011. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy eddig téged is csak csalódások értek. De majd csak lesz egyszer jobb is, én is ebben reménykedem. :)
2011. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17/ rák lány vagyok, párkapcsolatom szar egyenlo a semmivel, de amugy enm hiszek ilyenekben, mert szerintem a szuletesi idomtol nemm fugg semmi..
2011. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
De olyan dolgokban mégis hiszel amit nem is látsz, ügyes vagy:) felőlem, nagyon sokan nem hisznek ilyenben:) de mégis betoppantál ide, nagy betükkel kiírva: Rák férfiak! ebből gondolva csak érdekel téged:) Nos, az apályt és a dagályt a hold idézi elő (földraz óra?), a hold meg láss csodát olyan csillagászati dolog mint a horoszkóp. Hát a csillagok emberre nem is lehet kihatással, de a hold igen? Ha kamu lenne akkor már évszázodok óta nem lenne téma a horoszkóp:) Persze nem kell mindkinek hinnie ezekben, de az még attól nem jelenti hogy nem lehet igaz.
2011. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kos nő vagyok, rák jegyű férfit szeretek. Kedvelem, hogy sosem tudom kiismerni, mindig meg tud lepni, értékeli a legkisebb figyelmességet is. Viszont tudom, hogy nem volt könnyű az élete: egy lány előttem csúnyán összetörte, utána volt pár zűrös kapcsolata. Viszont abban nem hiszek, hogy ez kizárólag horoszkóp-függő. Bár sokat segített a hangulat-ingadozásai megértésében...
2011. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek a horoszkópban, de eddig nem igazán voltam szerencsés, főleg csalódások és kudarcok értek.

23f

2011. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!