Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki? Szerintetek ez csak fellángolás volt?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki két évvel fiatalabb nálam,és nagyon bejövök neki,pedig nem vagyok kigyúrt,van kb 10 kg feleslegem is,viszont jó a humorom,kedves vagyok,szeretem a rockzenét,a thrillereket,rajongok a burton filmekért,érdekel a technológia.

Évek óta ő az első mélyebb emberi kapcsolatom,mivel keresztapám halála után eléggé befelé fordultam,és nincsenek se jóbarátaim,vagy olyan haverjaim,akiket érdemes lenne meghívni bárhová is,valamint eddig nem volt önbizalmam. Most először fordult elő,hogy vki érdeklődött irántam,azóta megváltoztam. Tulajdonképpen visszakaptam az életem. Elkezdtem sportolni is. Megismerkedésünk első hetében csak rá tudtam gondolni,hogy aranyos,meg minden. A második héten eljutottunk oda,h csókolózzunk és tapizzuk,ölelgessük egymást,a következő hétre terveztünk vmi extrát,de már kezd elmúlni a varázs. Már nem olyan jó. Ahogy kezdtem jobban megismerni,kezd annál kényelmetlenebb lenni az egész. Egy suliba járunk,ő 16 éves én meg 18. Hogy vethetek véget ennek? Ő még mindig fülig belém van zúgva!


2011. jan. 5. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb, hogy ne okozz neki felesleges fájdalmakat.

De mitől változott ekkorát ilyen hirtelen a véleményed? Meguntad? Vagy csak a szokásos pasi-effektus, hogy megnyugszotok, hogy megvan a csaj, és már nem is érdekes, ha nem kell küzdeni érte?

2011. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem értelek, ha ez a lány iylen változásokat hozott az életedben akkor mért szeretnéd vele megszakitani a kapcsolatot?? mért nem adsz magatoknak még egy esélyt?

az természetes ha az a kezdeti varázs mulik, jo lehet nem 2 hét után de, de a kezdeti izgatottság elmulik

2011. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyre idegesítőbb vele lenni. Azért.
2011. jan. 5. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Mitől idegesítő?

Túlságosan rajong?

Vagy mitől?


Ha mégis szeretnéd vele a kapcsolatot, akkor ne félj kinyitni a száűdat előtte és BESZÉLJÉTEK MEG, hogy téged zavar valami... és ne azt, hogy VALAMI, hanem azt, hogy konkrétan mi is az...

2011. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ami idegesít: nyávog.

A másik: az a gondolat,hogy egyedül csak vele tudok beszélgetni, nagyon zavaró. Ráadásul nem is vonzó. Én mindenképpen ki akartam törni a depresszióból és a bizonytalanságból valahogy,és lehet,hogy csak ez a vágy hajtott. Igazából gőzöm sincs,mit érzek.

2011. jan. 5. 13:16
 6/11 A kérdező kommentje:
De asszem amit először éreztem a szerelem volt,mert ha igaz,hogy a szerelem megrészegít,akkor logikusnak tűnik,hogy ahogy kezd múlni,annál kövérebbnek látom őt.
2011. jan. 5. 13:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah,és nem vagyok egy túl kommunikatív típus,és fogalmam sincs,hogy hogy tudnék jobb csajokat felszedni.
2011. jan. 5. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:
A baj veld van nem a csajjal. Hagyd békén szegényt...
2011. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előttem kommentelő, a baj veled van. Szépen kihasználtad azt a szerencsétlen lányt. Meg mi az hogy egyre kövérebbnek látod?? Most mondtad, hogy rajtad is van felesleg, majd akkor bíráskodjál, ha ez nem lesz így. Meg amit mondasz, hogy nyávog és van rajta felesleg... ezeket meg lehet beszélni és lehet rajtuk változtatni. Azzal van a baj, hogy látszik a kommentjeiden, hogy te nem akarod ezt a lányt. Ha már ilyen szépen kihúzott a depresszióból, akkor legyen benned annyi, hogy megmondod neki, hogy mit érzel vagy mit nem érzel és hogy te ezt nem akarod. A másik meg az, hogy kötve hiszem, hogy szerelmes voltál, mert az nem múlik el attól, hogy "egyre kövérebbnek látom". Sajnálom, de elég bunkónak tartalak, hogy ilyeneket írsz róla, miután ennyit segített neked. Ez az én véleményem.

18/L

2011. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most senki se szívja mellre,de én nemtudom eldönteni,hogy most ez barátság vagy szerelem. Rég nem voltam boldog.
2011. jan. 5. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!